Otázky na RNG

RNG

Perla to je velmi tazka otazka odpovedat, pozri napr cez Google.sk pod mojim nickom a slovom citricidal. Pozor GSE dnes neobsahuje povodny citricidal, ten mozes najst len pod "citricidal, profesional", kde je jasne napisane, ze sa jedna o vytazok z grapefruitovych semien CHEMICKY ZMENENY, KDE POLYFENOLY BOLI ZMENENE NA QUATERNIALNE ZLUCENINY. Pozri napr na Hoogle
Oreganovy olej je na odhlienenie a nakazy spojene s hlienami, extrakt z olivoveho oleja obvykle radim na virusy a mykoplazmy, ale na virusy je skor silnejsi chaparal a masivne davky vitaminu C.
Odporucam drzat aj NAC, odmaskovac/odhlienovac na rozne nakazy co sa maskuju hlienamy a hlienom podobnymi latkami.

RNG

Kajulka , to velmi zalezi od vyrobcu a ruclostio tabletovacich strojov. Nie vzdy su tablety prehriate. Ale existuju aj zelatinove kapsule, co maju tycy eciek menej a viac zelatiny alebo mikrovlaknin a modifikovanych skrobov ako plnidlo.

RNG

acme 1, ja som skor za presne urcene vytazky, tj standardizovane, kde je zname presne mnozstvo ucinnych latok.
Doplnky sa daju kombinovat prakticky s velmi malo vynimkami, tvoje nepatria medzi tie vynimky

perla1

RNG poprosim ta o vysvetlenie a to ci by si mi napisal na ake bakterie alebo virusy zabera olivovy extrakt,oregano a gse. Co je ucinne na streptokoka,stafilokoka, hemofila,mykoplazmu,potrebujem to vediet ked pridu deti chore a vyjde im konkretny bacil zo sterov co mam nasadit. Dakujem velmi pekne

kajulka6

Ahoj RNG,citala som ze moc neodporucas brat tabletky,kvoli eckam a ze sa tepelnym spracovanym znicia aj vitaminy. Kedze chcem synovi objednat nejake multivitaminy pre deti je vacsinou chewable-cmulajuce tabletky. Aky je vyrobny proces chewable tebletiek,nikde som to nenasla ci je to podobne ako klasicke tvrde tablety a ci su v tom ecka. Dakujem

akme1

Ďakujem RNG za odpoveď. Dnes som si kúpila mačací pazúr ale čaj, a extrakt z grepových jadierok, viraimun-diochi-je to zmes betaglukánov. Asi týždeň užívam WM -enzímy. Môžem to takto spolu užívať? Lieky už neberiem.

redka

taka skusenost... zacala som brat astragalus na podporu imunity a celkovu energiu.... a zacali ma boliet prsia resp su take sitlivejsie ako napriklad pred MS... a az potom som sa docitala, ze to moze byt tym astragalusom, lebo sa pouziva do zmesi na zvacsenie prs... a tiez som aj schudla hoci som nejako nemenila stravu... neviem tiez cim to je... beriem teraz MSM s vitamonom c s bioflavonidmi a ten astragalus, striedavo B50 a vitamin d s jodom a k2 (ale tie posledne menovane som brala aj predtym)... a tiez som sa az neskor dozvedela, ze aj odvodnuje, znizuje vahu, reguluje cukor... tot len taky poznatok a pozitivne zistenie :)

orol

Pan profesor, dakujem za logicke a poucne vysvetlenie, za snahu a ochotu vzdy dobre poradit a pomoct. P.s- pozdravujem a vsetko dobre „Vam“ zelam.