Cipralex - skusenosti

Taxim

Skúsenosť ukazuje, že placebo zvykne mať výrazný antidepresívny účinok a preto potvrdenie antidepresívneho účinku antidepresív vyžaduje dôkaz výrazne vyššieho účinku ako má placebo. Co v podstate nie je, a farmaceuticke spolocnosti neudavaju profil lieku s por. s

placebom.

A ked aj, tak nie dostatocne. Antidepresiva vo svojom zlozeni obsahuju aj benzodiazepin preto su navykove.To vsetko sa taji!!! Napr, seroxat to je akoby ste brali xanax, neurol ,lexaurin.Antidepresivum kvazi ovplivnuje serotonin, ale to robi aj lubovnik. Potom pri zbavovani sa antidepresiva, ktore sposobuje katastrofalne zmeny v organizme nastava problem. AD zmeni metabolizmus aj uvazovanie cloveka a vlastne celu osobnost.Hovoria vam, ze ste chory preto to musite brat!! Blbost, stacilo by Vam v krize nepravidelne anxiolytikum a citili by ste sa ovela lepsie, ako teraz ked mate zamoreny cely organizmus od kazdej jednej bunky v tele az cez organy vlasy nechty.Zbavte sa antidepresiv je to len o biznise a vasej psychike, ze ked beriem lieky tak sa aj lepsie citim. Je to len placebo efekt s vysokymi neziaducimi ucinkami. Treba zmenu myslenia a to je to najtazsie. Ked to dokazete budete zdravy. Uz nikdy tak ako predtym, ale ovela lepsie ako teraz pod vlyvom drog. Ludia ktori maju tuto chorobu su zvycajne aj inteligentny a velmi citlivy, hravo by dokazali zazraky na pockanie. Ale prave tieto lieky Vas brzdia otupuju a davaju vam falosnu nadej. Nevidite ze psychiatri su posluhovaci nadnarodnych farmac. spolocnosti. Davno zabudli na prisahu a zvitazil mamon. Potrebuju pacientov cim viac tym lepsie a ich osudy ich vobec nezaujimaju - formalne ako sa mate atd. Pridete domov a zase ste na to sama s krabickou drog......

Panic (k:-)

Tico, ty si veľký frajer......mal si už úzkostný, prípadne panický záchvat ? ako si ho zvládal bez liekov ? Predýchávaním ?Vieš ako sa vtedy človek cíti ? Každému, kto tvrdí že nech nie sú lieky, prajem iba úzkostný, nie panický záchvat na cca 3 minúty a potom nech ho to prejde (nie som sviňa.....:-)

jackson

Ahojte.Liecim sa vraj na depresiu.Beriem cipralex raz denne.Asi pol roka.Na zaciatku asi mesiac to bol horor kym si telo zvyklo.Myslel som ze ma daju do kazajky.Potom to bolo fajn,ale dosla jesen a vsetko sa vratilo.Som zufaly,myslel som, ze to sialenstvo mam za sebou a ono sa to vratilo.Prosim Vas ma niekto take hrozne stavy,ze si mysli ze zomrie ,stale mu pracuje hlava a chce niekam ujst,ale nevie kam lebo ma hrozny az smrtelny strach ze mu exploduje srdce.Ja nie som blazon mam vysoku skolu a ovladam tri jazyky tak s cim to suvisi?Alebo som debil naozaj?Prosim ma niekto take stavy?Odpiste prosim.DAKUJEM.

Katka32

Ahojte.
Cipralex užívam už druhý mesiac. Najskôr som užívala len 1/4 a teraz už 1/2 tabletky. Cítim sa už lepšie. Len mám stále upchatý nos. Máte s tým niekto skúsenosti? Môže to byť z toho lieku?

cmeliak

Prestan uzivat cipralex ,lebo casom ti este zhorsi stav.Je navykovy a ty predsa nechces byt narkomanka. Zober si napr. taku ketsut brala cipralex vysadila ho a znova sa musela ku nemu vratit. Nevie sa ho zbavit!

petulka 111

Elvie ... mas pravdu uplnu ten čo to nezažil nema o tom ani čo písať :( hoc aj mne tie lieky nezaberaju absolutne :( a to ich beriem už 4 týžne :(

elviee

Takze predsa je TICo jeden z fanatikov, ktori nikdy nezazili skustocnu depresiu. Nazor takeho cloveka ma nezaujima.

zuzama

TICO, úplne s tebou súhlasím. Niektorí ľudia nechápu, preto berú roky chemické lieky, hoci by nemuseli.
No my nemôžme nikoho prinútiť, aby zmenil svoj život, aby zmenil svoje zmýšľanie a rebríček hodnôt. Niekedy som sklamaná, ako ľudia ľutujú, že sa nemôže vrátiť späť do stavu, ako pred chorobou a hromžia, že im chemikálie nezaberajú, alebo naopak sú spokojní, ako im AD a benzáky pekne zaberajú a nemôžu bez nich existovať.
Ja som tiež brala AD aj xanax. Lenže nemala som informácie ani o svojej chorobe , ani o týchto liekoch. Keď som sa v tom začala orientovať, moja prvá reakcia bola, čo najskôr sa ich zbaviť. Na začiatok mi pomohli, nehovorím, že nie, ale potom, keď som sa dostala z najhoršieho, najprirodzenejšie mi prišlo vysadiť lieky a robiť všetko, aby som sa viac nedostala do stavu, aký mi chorobu spôsobil, tada, žiadne chcem, aby bolo všetko ako predtým, ale ísť inou cestou a iným spôsobom.
Ak niekto povie, je to ťažké, to je len výhovorka, nie je nič ľahšie, lebo to, ako sa rozhodneme žiť, je len na nás.

TICO

elviee : Hlúpy je ten, kto verí, že chemické lieky niečomu pomôžu bez toho, aby zničili niečo iné. Dohovoril som v tejto téme, a stojím si za tým :-).

TICO

elviee : Hlúpy je ten, kto verí, že chemické lieky niečomu pomôžu bez toho, aby zničili niečo iné. Dohovoril som v tejto téme, a stojím si za tým :-).

Najčítanejšie články