Bolesť kolien

AnDreA:)

Nedávno som začala behať, ale možno som to trochu prehnala a už druhý týždeň ma neskutočne bolia kolená .. Keď zabehnem teraz čo i len pár metrov, hneď ma začnú bolieť ešte viac .. Na doktora vôbec nemám, čas .. A myslím, že by mi to aj mohlo prejsť, ale zlepšenie sa stále nedostavuje .. Neviem čo s tým .. Môžem mať problémy z toho, že som z ničoho nič začala svoje nohy namáhať, alebo to súvisí s niečim iným?

kaciatko7

pokial bolest kolien nie je zapricinena urazom, moze suvisiet aj s nespravnym fungovanim obliciek, s ich oslabenim (podla orientalnej diagnostiky)

ojka

L.U.L no tak hádam si budu vediet doktori rady a ked nič nenajdu, a teba budú stale boliet tie kolená, tak skus skočit za inými,... mne sa tiež už stalo, že podla nich mi kedysi dokopy nič nebolo, tak som zašla za iným lekarom a ten potom určil tu spravnu diagnozu (; len sa nenechaj odbiť...potom teda napíš, ako si dopadla...

L.U.L

dakujem ojka pojdem teda za doktorom a potom poviem ze ako to dopadlo...aj ked viem ze zase nic tam nebudem mat lebo na tychto doktorov sa spolahnuut vobec nedaa :-(

ojka

ahoj nooo, tak z vlastnej skúsenosti ti poviem, že ja som si tiež par mesiacov myslela,že to prejde, rozmasíruje sa a neviem čo,lebo tiež len sem tam sa tie bolesti ozvali, ale hned ako mi skončil semester a prišla som domov utekala som k lekarovi (; No však poskušaj a potom uvidíš, ale važne to neber na ľahkú váhu, aby nebolo ešte horšie ako je teraz.

L.U.L

ahoj ojka dakujem za tvoju radu ale este som nesla za doktorom lebo sa mi to stava iba obcas ze ma zabolii koleno a aj ta hrcka ked sa jej dotknem niekedy ani neviem ze ju tam mam je v pohode,....mozno zabere niaka mast a masirovanie