Bolesť kolien

ojka

INcredible (: za málo .... hm, chrapčí, no ak je tá krepitácia bolestivá, tak by som sa s tým obrátila ešte asi na lekára a trebalo by sa ešte šetriť (; Možno ti treba len nejak podporiť chrupavku,ak su RTG výsledky čisté, uvidíš, čo ti povie (: ale tak, na tú chrupavku, keď si vypýtaš v lekárni, tak ti dajú tiež dosť na výber (: držím palce, nech už čoskoro zasa bezbolestne tancuješ....

INcredible

OJKA- dakujem za radu a este sa chcem spytat ....v tom zranenom kolene no ked ho ohybam tak mi tam trochu chrapci...meniskus vraj mam v pohode mal som nieco s tymy vnutornymi vazmi....co este sa da odporucit aby som mohol tancovat aspon dalsich 10 rokov?? :D

Ivka 1

Na bolave klby je potrebne uzivat kyselinu hyaluronovu - je to mazivo, ktore nam premastuje klby celeho tela a zabranuje treniu chrupaviek o seba. To sa velmi casto stava aj mladym ludom,ktori sa zaoberaju sportom, tanecnymi aktivitami alebo vykonavaju fyzicky narocnu pracu.
Na obnovenie chrupaviek ale aj na spevnenie svalstva a sliach v kolennom klbe su velmi dobre aloe gely s pridavkom chondroitinu,chondrosulfatu, glukozaminu a MSM v kombinacii s vitaminom C.

ojka

INcredible skús arthrostop, mobilin, chondroline, alebo iné výživové doplnky, popýtaj sa v lekárni, niektoré predsa dostať aj bez predpisu, niečo čo obsahuje Glukosamín sulfát či Chondroitín sulfát, kolagén atď.

INcredible

AHOJ,potrebujem radu....som tanecnik(breakdance) a mal som vyskocene jablcko...netrenoval som kvoli tomu 3 mesiace...momentalne trenujem vsetko v pohode len ma tie kolena pobolievaju a potrebujem odporucit nieco na penvejsie a zdravsie kolena...diks

mjanik

ivanka-bez vedľajších zlých účinkov je iba akupunktúra,síce aj tá ma vedľajšie účinky,ale to sú účinky k lepšiemu,lebo po napichnutí sa odstráni tak zvaný blok,ktorý spôsobuje chorobu a teda všetky funkcie ktoré boli blokom brzdené sa uvoľnia,čo nakoniec pocítime kladne v celom tele.Tu príde k vyliečeniu,liekmi obyčajne nie a vlastne sa na celý život nastavujete na užívanie liekov

ivanka12

Moja st.mama má problémy s kolenami. Má artorozu kolien. Potrebovali by sme vediet ake su na to lieky, ktoré nemajú vedlajsie účinky. Prosím vás aby ste mi nejaké rady poslali na e-mail ivankuska@pokec.sk
Ďakujem.

gagagag

moju mamu bolia kolena ale robi na poste a denne slape na bicykli co by ste poradilli ako liecbu?neboli ju priamo koleno ale nieco niekde tam hore nad jablckom to ze by mala prestat chodit na bicykli to vieme ale tak chodi uz cca pol roka na nom a boli ju to teraz celi tento tyzden co poradite na liecbu?

monika123

Mám jednu prosbu: môžete mi toto preložiť do slovenského jazyka? (Odpisujem to, tak ako mi napísal lekár):
Palp. - bolesť SI 1.dx. s klin. známkami pseudobloku.
entesopathia capsullolig app. LS
TH- Mobil. LS, SI 1.dx.
Dop. Predpis med. th. individ REH . stat.
dynam.šetriaci režim.
DG. Entesopathia capsullolig app. AG 1. dx pseudoblok SI 1.dx.
Čo mi vlastne je?? Ďakujem