Vestibulárny syndróm

momo345

Rozvijajuci sa Menierov syndrom mi diagnostikovala ORL lekarka a od dnes beriem 5 infuzii na chrbticu, mohli by mi zabrat, posielama lekarka i do kupelov asi tuto moznost vyuzijem, krajne riesenie operacia chrbtice!

lienka z

Marián nemáš pravdu. Meniérov syndróm sa prejavuje aj poruchami sluchu, potom je tu vertigo, tam je aj porucha videnia....a ak tam nie sú aj tieto príznaky, tak je to všeobecná funkčná porucha. Je dosť dôležité aj vyšetrenie magnetickou rezonanciou. Tam sa dosť veľa ukáže....Pekný deň. A Betaserc zaberá len na závrate...

ijka

no, ja mam tuto pliagu od 37 rokov a tiez sa vtedy doktor chytal za hlavu, ze taka mlada. Nepoznam den bez zavratov. Tie slabe uz ani nevnimam. Obcas ma soti do strany a pokial ma zavraty nedonutia lezat tak sa snazim to ignorovat. Ine nam pri tejto diagnoze asi ani nezostava.

lienka z

Ahoj. No túto vetu som si vypočula už niekoľko krát. Ja mám iba 27 rokov a presne mi každý vravel, že ste príliš mladá na takéto stavy...takže žijem s tým. V poslednom období je mi lepšie, ale necítim sa na 100% fit. Tak asi dva dni v priebehu dvoch týždňov je mi znova na nič a nie som schopná efektívne a normálne fungovať. Je to ťažké...a nikto nevie odpoveď, riešenie, príčinu a tak...

momo345

Lienka z, prečítala som si tú tému, vyskúšam jogu, pred akupunktúrou mám rešpekt. Zaujíma ma, keďže máš i ty podobné príznaky, koľko máš rokov. Ja mám 36 a všade mi povedia " VY ste ešte mladá na to ay ste mali takéto problémy!" Ale ako čítam sú tu o veľa mladší. Budem lekára žiadať o vyšetrenie krvi na boleriózu a pod. tebe to tiež robili?

lienka z

Je tu jedná téma - točenie hlavy - kardiológ. Písala som tam aj ja. Skú si ju pohľadať. Je tam množstvo rád. Možno Ti niečo pomôže....Veľa šťastia a hlavne kľud.