Helicobacter - liecba

luciaone

RNG ešte sa chcem spýtať či kolonoidne striebro pomože aj pri ťažkej kolonizacii HP stredne aktivneho...a ťažkom chronickom zapale žaludka a strednom zapale dvanastnika....diky

luciaone

RNG .......nikdy ma okrem občasneho palenia zahy žaludok nebolel...ale palila ma par rokov špička jazyka, mala som tam aj take mapky a tak som išla na gastro a tam mi zisitli pangastritidu a ťažku kolonizaciu HP......dostala som ATB a po vybrati asi 3 dni ma začal boleť žaludok aj po banane napr.....čo predtym nebolo...tak som nasadila mastichu...zabrala mi...po cca 2 tyždnov som zabudla 2 dni ju brať a žaludok začal zase bolieť...inak som pila aj coca colu zero a všimla som si že po nej ma bolel tiež zaludok....na dychove testy mam ist až po 4 tyždnoch po vysadeni akej kolvek liečby na HP....ale kedže ma stale žaludok boli tak si myslim že HP stale mam.....alebo ešte viac poškodený zapal žaludka...ked ma tak boli....čo mysliš? čo mi odporučaš? dakujem

RNG

Uz som uviedol viacero prostriedkov na Helicobacter pilori, ktore su vo forme roznych potravinovych doplnkov, tj neskodnych latok bez postrannych skodlivych ucinkov pre nas.
Kedze o potravinovych doplnkoch je zakazane tvrdit akekolvek liecive vlastnosti, tak ich lekari nemozu predpisovat. Ale jednotlivec ich moze pouzivat, bez rizika, kedze su neskodne.
Moj brat, a to som tu iste uz uviedol, ich znicil pitim koloidnej striebornej vody(4 x 2 lyzice denne, 3 tyzdne na prazdny zaludok podla moznosti.), ked sa mu napriek trojkombinacii antibiotik a bismuthu vratili spat(nedoliecene)

gabika28

Dobrý deň. Zdravim RNG, pred týždňom sombola na vysetrenía zistili,žemám helikobaktera.Nasadili mi antibiotika apo dvoch dnoch som sa dostala alergickureakciu. Problém je, že som alergick už na Penicilin, Dalacín a teraz asi na niečo z Entizolu al. Fromilidu.Idem síce na testy alergologické,ale čo zatial s helikobaktera. dakujem za odpoveď

roniegon

Vie uz niekto ci ma Pylox nejake vedlajsie ucinky? Helicobactera uz mam dost dlho a neviem si rady, Pylox som este neskusal, tak nad nim uvazujem alebo ze Biocolostrum tiez zabera. Viete Mi niekto poradit, ale aj presne davky a kde to najlepsie zakupit popripade aj nieco ine ked to mate osvedcene s nejakym presnym receptom.
Dakujem za kazdu radu.

Prodiovka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na presné dávkovanie mms pri helicobaterovi, lebo mms už mám doma ale na internete som našla len dávkovanie ktorému celkom nerozumiem. 1 kvapka s 5 aktivátor. A po prečistení platí obvyklá udržiavacia kúra dávka 6 kvapiek dvakrát týždenne. Neviem kedy budem po prečistení. Rozumie sa tým keď sa dostanem na 6 kvapiek ráno obed večer, alebo ako to je vlastne? Už strašne dlho ma trápi problém helikobakter a nie a nie sa ho zbaviť. Tak by som bola rada keby ste mi vedeli poradiť. Ďakujem

magnum

H.p. je zákerný a formy jeho likvidácie rôzne.Pozor na vedľajšie účinky a potom PH kolíše ako čln na rozbúrenom mori a ke´d sa prederavia sliznice-no to je ale robota!Poznám jednú jemnejšiu metódu,ak už nezaberie ani koloid napíšte na magnumkompozitum závinač gmail bodka com.

pidi

Evka, na tvoj problém "helikobakter" zaručene zaberá "mms" od Pána Humble-ho mám to odskúšané, behom 3-och dní môžeš zabudnúť na tie nepríjemné potvory.

evka33

Dobrý deň prajem, pred dvoma mesiacmi mi zistili helikobaktera so stolice, brala som lieky(antibiotiká), všetko bolo dobré keď som dobrala lieky, ale teraz v sobotu ma tak chytili křče, že som skončila na chirurgii, dala som zase stolicu na rozbor a ešte stále ho tam mám a neviem čo mám robiť aby to zmizlo. Som objednená na gastro, bojím sa veľmi, lebo som ešte na tom nebola a neviem ako to prebieha-poradte mi. A chcela by som aj radu, že čo mám jesť a čo nemám ďakujem veľmi pekne a držte palce aby som gastro zvládla. Prajem pekný deň:-D