Mám psychické problémy kvôli jazve z popáleniny

Príspevok v téme: Mám psychické problémy kvôli jazve z popáleniny
lencok1

Uz som tu raz o tom pisala, mam taky problem, ze sa neznasam kvoli svojej jazve z popaleniny, mam ju uz 10 rokov ale v poslednej dobe to pocitujem este intenzivnejsie, niekedy ma normalne ovplyvnuje v mojich rozhodnutiach...ako napr. ked ma nejaky chalan chcel a pacila som sa mu, moja hlava povedala stop ze to nemoze byt pravda, lebo ja mam tu hnusnu jazvu...ja sa tym nicim a vazne sa nemam kvoli tomu rada, mne to uplne zmenilo zivot a zmyslanie a postoj k samej sebe...na to sa mi potom nabaluju dalsie problemy, z depiek sa uz liecim, ale ako mam vyriesit tento problem s tou jazvou...stratila som sa sama v sebe a vazne volam o pomoc, lebo to zacinam pocitovat vo vsetkom...mam pocit ze ten uraz mi ovplyvnil cely zivot alebo skor ja som si ho nechala ovplyvnit tym zmyslanim...stale si opakujem keby som sa nebola popalila nebolo by to to a to...a ide mi z toho sibnut, zacarovany kruh...a toto musi skoncit, inak sa naozaj scvoknem alebo si nieco urobim...co mam teda robit, ako sa mam zacat znasat aj s tou jazvou...ako si mam zacat verit, dovtedy som nemala problem, teraz si uz pomaly v nicom neverim:( som z toho velmi smutna a znicena
-----------------------
Popáleniny www.zdravie.sk

smejka

lencok:) no take slova sa mi pacia :) vela sil do boja, musis sa prekelne snazit, nesmies sa lutovat a musis si ist za svojim a jj daj vediet:) nech ti anieliky pomahaju vela stasticka :)

j

Lencok: musis sa vzchopit!!! Nepremarni kopu casu riesenim niecoho, co aj tak recami nevyriesis. Tak zi! Ved zivot je taky kratky. A ver mi, ze viem o com hovorim. Pa pa

lencok1

nie praveze nechcem, uz ma to nebavi...mne je len luto co vsetkosom kvli nej pokaslala...ok je to minulost musim sa divat dopredu, to divanie nazad ma len boli...budem sa snazit tuto situaciu vyriesit a dam vam vediet ako pokracujem,uz to zasa beriem lepsie:)

j

Lencok: vidim, ze pekne slova a povzbudenia nepomahaju. Takze takto: uz sa konecne prestan lutovat! Je milion ludi s jazvami!!! A keby len s jazvami. Asi sa nudis, ked mas cas stale rozmyslat len nad svojou jazvou. Keby si mala existencne problemy alebo nejake VAZNE problemy, tak by si tu stale dookola neriesila nejaku jazvu. Takze sa vzchop, ci chces cely zivot horekovat? Pekny vecer.

smejka

no to je to najhorsie prekonat ten blok.. a prosila si svojich blizkych? vazne niekedy vedia cary.. a hlavne sa musis snazit velmi snazit a chciet to prekonat.. a bola si za psychologickou? je to uz bezne :) a mnohe moje kamosky aj chodia ... nejako by ti poradila ako sa zbavit toho pocitu a bloku..

vejinka

kde mas tu jazvu? nech je kdekolvek ak ta ma niekto rad..alebo si xce s tebou nieco zacat zisti aj sam..kde je a ty mu porozpravas pribeh po ktorom sa chlapcovi budu kotulat slzy..lebo ta bdue mat rad taku aka si..nesmies na to mysliet furt ze kli nej ta nejaky chalan necha..alebo sa mu bdue hnusit..to je hlupost a ty to vies..takze heslo znie: VER SI!

smejka

ale joj nesmies tak stale na to mysliet.. raz sa z toho zblaznis.. aspon ked si doma zmen cisnnost alebo chod si pozriet nejaku komediuu alebo tak nejako sa rozvesel.. vazne alebo si zavolaj kamosky nech sa porozpravate a odreagujes sa..!

smejka

no tak ja na tvojom mieste by som uvazovala o prastickej chirurgii, treba si to zvazit sice , ale ked sa s tym nevies zmiet vazne chod pomoze ti to k tvojmu sebavedomiu..! a bude sa ti zit lepsie..popitaj sa ci by sa to dalo a tak skus sa viac o tom informovat a uvazuj nad tym a odvaha? ta sa najde skus vsetku tu svoju bolest prenes do nej.. skus to a teraz ked to citas skus sa aj uprimne usmiat hm ;) ?