Operacia nosnej prepazky

peto1

No ahojte uz som doma na PN už mám po tom hurááááá tak už len relax a užívať si PN.........ajojte....kto si ma pamätáte.......

agon

lucinka80- ake mala mama problemy, ked sla na operaciu? a co mala s usami? to suviselo spolu? nepomohla jej operacia? ako dlho mala bolesti?

noska

tak dakujem za vase nazory...asi na ,,plastiku,, pojdem az neskor....ale na prepazku mozem teraz tak uvidim...dakujem

a este lucinka ked je tvoja mama chora tak je normalne ze ma zapchaty nos ved na to su kvapky do nosa ale to len pri chorobe inak by mal byt prazdny....

papik

Lenulienka

Noska: ja ked som mala 16 tiez som vtedy chcela, aby mi operovali nos. doktorka mi povedala, ze by mi to neodporucala, nakolko som este bola vo vyvoji a ze by to neskor nemuselo dopadnut dobre. Teraz mam takmer 21 a idem az teraz na tu operaciu. Ubehlo to ako voda. Rozmyslela som si to vtedy, ze radsej pockam, a nelutujem.. no ale to je na tebe, ze co spravis.

lucinka80

Nosnu prepazku operovali minuly rok mojej mame, bo mala problemy aj s usami. Krcna doktorka jej odporucila operaciu. Mama ju podstupilla, vytrpela si bolesti a vravi ze jej to vobec nepomohlo. Ked je nachladnuta nos ma zapchaty a zalahnute v usiach stale.

mimi000

noska: kedze mas este len 16, radsej to odloz a ked budes mas 18, tak si daj... predsa sa este vyvijas... ja som tiez chcela operaciu v 16... ale nakoniec mi povedali, ze je to lepsie vtedy az ked sa vyvin zastavuje... tak som cakala 2 roky a ani nevies ako to zbehlo. :))) no ale to je vlastne tvoja vec ako sa rozhodnes... verim ti ze ta nostek trapi... ale ver mi, da sa to vydrzat... a radsej pockat ako mat znovu nejake komplikacie a dalsie operacie :) hm??

mimi000

ja som tiez povodne chcela ist do He, ale tu mi povedali, ze spicky nerobia, tak idem radsej do Ke, predsa tam je to podla mna lepsie...

tinka228

agon: no môj muž mal v detstve dosť vážny úraz, pri ktorom si takmer odtrhol nos od tváre. Vtedy mal len 11 rokov a dali mu to len tak tak dokopy aby mohol fungovať. No a v dospelosti mal už veľké problémy s dýchaním, v lete odpadával kvôli nedostatku kyslíka a takmer nonstop musel dýchať ústami, tak ho doktorka poslala na operáciu prepážky. Urobili mu to pekne. Pred tým mal krivý a hrbolatý nos a teraz má pekný, taký "normálny". A fakt to trvalo cca 2 mesiace, kým nebolo poznať nič po operácii.