Váha + výška

betka20

evcca ja som nepovedala ze ste slabe viem ako sa citis sama som mala rok a pol bulimiu zacala som s tym tak ze mi okolie povedalo ze som pribrala zacala som chudnut dva tyzdne som jedla len jedlo ktore obsahovala 350JK potom som musela zacat jest na naliehanie kamaratiek mamy rodiny zacala som s bulimiou.. teraz som von ale psychiycky nie ale snazim sa zacinam jest preto aby som zila nie zit preto aby som jedla ale je to tazke niekedy ma chytia dni ze sa chcem znova vratit k bulimii ale malokedy

evcca

to nie je slaba psychika, pre niektore je to uz styl zivota, pre ine divadielko pre okolie,... ale rozhodne ako ppp-ckarky nie sme slabe baby.

betka20

lea oni za to nemozu.. nemozu z to aku maju psychiku... vsetko je len o psychike mas ju slabu dotkne sa ta vcsetko ...

evcca

prave problemy nas priviedli k ppp. cez manipulaciu s jedlom riesime vsetko. niekto si zapali cigaretu, ini si daju pivo a my manipulujeme s jedlom. neodsudzuj.

elka

čawte ja mám 172cm a 51kg-bulímia a anorexia aspoň si to myslím lebo človek čo neje nič celý deň a večer si to jednou večerou nahradí a potom sa baví so záchodom nemôže trpieť ničím iným len týmto