Váha + výška

tarka

ludmila:100%anorexia mi vysla podla testu, a preto ma prekvapila, lebo viem , ze sa divne stravujem, to znamena, ze sa moc kontrolujem, vyhybam sladkemu a pod. ale to len aby som si drzala stalu vahu.anorexiu som mala v minulosti, uz som si myslela, ze je to za mnou...

kathariinka

1. negativní vztah k sobě, k jídlu |||||| 17%
2. mentální anorexie ||||||||| 28%
3. bulimie ||| 0%
4. záchvatovité přejídání |||||| 14%
5. deprese ||| 0%
6. perfekcionismus |||||||||||||||||| 50%
7. nedostatek informací ||| 0%
Ja mam 56 kil a 178 cm...

kamilka

1. negativní vztah k sobě, k jídlu ||||||||| 25%
2. mentální anorexie ||||||||| 28%
3. bulimie |||||| 12%
4. záchvatovité přejídání ||||||||| 28%
5. deprese |||||| 18%
6. perfekcionismus ||||||||||||||||||||||||||| 83%
7. nedostatek informací ||||||||| 20%

ja mam 168 cm a 49 kg,20 rokov,ale do 18tich som mala maximalne 45 kg,tak som rada ze uz som par kil nabrala..

radka6

someboky a ako si tak krásne schudla ja som schudla 25kg ale poctivo som makala a v lete som pribrala tých 5kg a teraz neviem ako ďalej cvičím trpím ppp a už neviem čo mám robiť aby som schudla ešte by som chcela 15kg schudnúť a už bi mi stačilo naozaj a ten pocit, že sa nemôžeš na seba pozrieť to poznám je mi zo seba zle :((

radka6

1. negativní vztah k sobě, k jídlu |||||||||||||||||||||||| 71%
2. mentální anorexie |||||||||||||||||||||||| 71%
3. bulimie ||||||||||||||||||||||||||||||||| 100%
4. záchvatovité přejídání ||||||||||||||||||||||||||| 85%
5. deprese |||||||||||||||||| 59%
6. perfekcionismus |||||||||||||||||||||||| 75%
7. nedostatek informací |||||| 10%

nerozumiem.girl.16

169cmm. + 65kg. =normalna váha?! t.j. BMI= 22.8....
ja BMI neverim! keby že normalan vaha ktoru mam,tak nemam velke brucho a zadok,a nevitvara sa mi druha brada.
Ja by som chcela mat k svojej vyške 169cm 50kil->nemala by som velke brucho a zadok a ani bradu 2 by som nemala.....ale BMI mi už ukazuje (169cm+50kg) že podvaha....ja už tomu nerozumiem

tarka

som daka divna, netrpim depresiou,ani k dakym perfecionistom, dokonca nemam ani vyrazne negativny postoj k jedlu a sebe...a napriek tomu mam ppp...vraj 100%anorexiu.ja vazne neviem, co mam robit, resp. zmenit:( a samo od seba to asi neprejde...