VZTAH=PENIAZE

Príspevok v téme: VZTAH=PENIAZE
marko

Mam otazku. Priatelka chce aby som jej mesacne financne pomahal. Chce mesacne peniaze,vraj aby si mohla viac dopriat. Chodi do roboty a vraj jej to nestaci. Povedal som jej nech si najde tku robotu kde bude lepsie financne ohodnotena a ona,ze nie,ze jej ta robota vyhovuje a chce peniaze odomna. neni mi zena,nemame spolu deti.... Povedal som jej NIE. Vraj som lakomi. Niesom,ale peniaze jej nedam do ruky,ak nieco chce kupim jej to.No a koli tomu sme sa rozisli,vraj jej nedoprajem a su druhy ktori si ju budu vazit a dopraju jej aj viacej. Co s takou zenou? Jaaaj a ze ja sa mam starat o vsetko o nasu buducnost a ona bude len peniaze minat. Ze muz je na to aby zarabal a ona sa starala o domacnost a deti uz nechce.

marko

Vsetky veci co som dostal od nej a vsetko co by mi ju pripominalo som zbalil a neviem co s nimi. Vratim jej ich,alebo to dam do kosa???

pekac

No hnusne vydieranie......ale nepisal si ze ma syna tak to je trocha ina situacia.....no zrejme niesu problem len peniaze.....

marko

KAMOSKA ja si aj myslim,ze sa vidi vo svojej kamaratke a skusa co si moze dovolit. Ked su spolu,ale dojde od nej tak je ina,sprava sa arogantne. Vie,ze tu jej kakaratku nemam vobec rad a ze som nervozny ked su spolu,ale ju to vobec nezaujima.

marko

KAMOSKA tiez si myslim,ze tie jej poziadavky nie su namieste,ale ona si mysli,ze to je uplne normalne. Snazim sa na nu zabudnut,ale to chce cas. V piatok som mal ist s jej synom cvicit,ale nepustila ho. Rano mi pisala,ze teraz som asi spokojny,ze niesme spolu.

kamoska

Jasné, že je dobré, že si sa s ňou rozišiel, takéto požiadavky nie sú namieste. Keď má baba chlapa naozaj rada, tak takéto veci nerieši. Ale na druhej strane, asi je to stále pravda, že chlapi si ženu kupujú pokiaľ je vizážovo krásna. Takže určite sa nájde taký tĺk, ktorý ju financovať bude a k tomu sa bude vystatovať, aká krásna žena ho chce pre jeho dušu.....