vysoka sedimentacia

ifka

pre GEJBY:na takuto sedimentaciu je nezodpovedne od lekarov,ze ti nedali antibiotika.udrzovat takto zapal v cloveku je vrchol!!

buchta

Ahoj ja nemam šajnu čo je to sedimentacia ale brali mi prave koli tomu krv a čakam na vysledky mam krče a bolesti chrbta a nôh čo to je vlasne sedimentacia ?Nemohol by mi niekto poradiť mam len 16 je to normalne aj v tomto veku?

aljoška

Zvýšená sedimentácia svedčí o nejakom zápale v tele.Bola si aj u zubára,nemáš nejaké vačky?Ja mávam tiež mierne zvýšenú sedimku,vyšetrenia sú v poriadku tak mi len píšu do záverov syndrom stredne zvýš.sed.Zrejme to súvisí s tým zvýš.CRP.Bola si aj u reumatologa?

gejby

ahojte, aj ja mam vysoku sedimentaciu 70/80. internistka mi povedala ze naco sa tolko pozorujem, ze bude problem, nez zistim, z coho to mam. uz som bola na alergologii, koznom, karfiologii, internom, endokrinologii, ortopedii,u urologa.. vsetko mam podla nich o. k. krv mam tiez dobru, akurat CRP zvysene. som z toho hotova, nie je to sranda. ale zijem s tym uz 13 rokov, vtedy mi pediatricka povedala ze mam len lezat, ze to je nebezpecne,ale nic s tym nerobila. tolko vysetreni mam za sebou a ziadne vysledky

ivik

Ja mám podobný problém...Od decembra ma bolí ruka v ramene,potom sa pridalo druhé rameno, opuchli mi 2 prsty na pravej nohe, ukazovák na ľavej ruke a bolia ma kĺby v bedrách a na hrudi...prosto hrozné...zatial to poukazuje na reumatoidné problémy,ale absolvovala som kolotoč vyšetrení-rtg pľúc,zubné,reumatolog,krcné,krvné(tie boli v norme)-okrem sediment a CRP -tie boli zvýšené,imunologické,endokrinol,ortopedické...uvid íme.Ak máte niekto nejakú novú pomocnú radu,prijmem ju velmi rada...Ďakujem

marja

Ahojte, ja mam tiez skryty zapal a vsetky vytery mam negativne a su zo mna zufalí všetci doktori. Poslednu štáciu zvolili, ze mi chcú vybrat mandle, aj ked su negatívne a potom uz neviem čo si vymyslia...

bbbbbbb

boli to predoperacne vysetrenia,uz som bola aj na operation.....takze ked sa zotavim po operacii tak pojdem za internistom a tam to poriesim....

trixi

najlešie by bolo keby si si dal urobiť rozbor krvy, lebo to môže byť nebepečné. Odkial to vlastne máš, že máš zvýšenu :?

lienka z

Aj moja dcéra mala vysokú sedimentáciu a to až takú, že jej ohrozovalo život, a mala skrytý zápal priedušiek (bez kašľa). Nie je to sranda...chce to kopec vyšetrení, odberov... netreba to podceniť. Veľa šťastia a zdravia...

kolina

ja mam nezhubny nador kosti a mam stale vysoku sedimentaciu, mozes mat v tele nejaky vyrastok, ktory ta ai nemusi boliet, podla ma je nutne urobit kompletne vysetreia