vysoka sedimentacia

tina

Chodím od januára po rôznych vyšetreniach. Mám aslo 1092 a sedimentáciu 60/100. Od januára mi to nekleslo, stále ma posielajú po nejakých vyšetreniach /napr. pri zubárovi som bola už 3 razy/, ale žiadne liečenie. na vysokú sedimentáciu hovoria, že to mám so sklerotizácie, ale pritom p. doktor, ktorý mi to robil hovorí, že to nie je tam vyvolaný taký zápal, aby to spôsobilo vysokú sedimentáciu. som už zúfalá, nikto nepociťuje mi predpísať nejaké lieky. Si pripadám ako žena na dôchodku, ktorá si vymyslí chorobu, aby sa dostala medzi ľudí. Ja nemám čas chodiť stále po nejakých vyšetreniach /zbytočných/a od každého počúvať \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\"to je všetko v poriadku\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\", mám 3 deti a bojím sa o svoje zdravie.

maja23

Mam sedimentaciu 20/50 a CRP 17,5.Cim to moze byt? Uz beriem stvrte antibiotika.Pred tretimi antibiotikami som mala zvysene biele krvinky a sedimentaciu ok. Teraz mam biele krvinky v norme.

bublina022

Moj znamy ma prvu hodnotu sedimentacie 80.Je po zapale pluc a vbsetky ostatne vysledky ma v poriadku.Len sedimentacia mu stale neklesa.Moze to mat aj inu pricinu?

saxo

Ako to ze mam CRP negativne a pod hodnotu 5 a mam aktivne chlamydie???A to je bakterialny zapal,tak by mali byt tie hodnoty daleko vysie,ako uvadzate aj nad 40?? Ako je to mozne,vie mi na to niekto odpovedat?