vysoka sedimentacia

didi

Ked je CRP nad 5 tak ide o co,o bakteriu ci virus? A tak isto ked je FW nad tie hodnoty 5/10 o co ide? A co znamena ta prva hodnota 5 a co ta druha 10???

RNG

Zapal musi mat za sebou nejaku pricinu, ci uz zamorenie alebo nejake patogeny(virusy, bakterie, kvasne kultury, plesne, mykoplazmy, parazity)Na zamorenie treba pouzivat enzymi a surove enzymi obsahujuce jedla, a hodne vody,
Na infekcie pokial nevies ktore su to nieco sirokospektralne antimikrobialne, tam je ta sanca podstatne vacsia ako len specializovane atb na urcite typy len bakterii.
Menujem mozne prostriedky z mnohych v prirode:GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, probiotika, graviola, Vilcacora, Samento, lapacho, astragalus, chaparal a mnozstvo inych.
Obranyschopnost tela sa da podstatne zvysit aj branim betaglukanov, ktore zvysia aktivitu aj pocet nasej ochrannej armady, bielych krviniek.

ifka

normalne hodnoty CRP je pod 5,alebo negativne.Sedimentacia,cize FW je zhruba do tych 5/10.tato hodnota je ok aj pre zeny aj pre muzov.Tych 40/70 je velmi silny zapal v tele.preto su aj hodnoty cervenych krviniek a zeleza nizke.divim sa,preco mu nenasadili nejake antibiotika,preco cakaju.popri liecbe mozu patrat po zapale v tele,ale nechat ho takto nelieceneho,to nechapem.

didi

Aka ja normalna FW a CRP,tym myslim ake maju byt hodnoty zdraveho cloveka??? A nad ake hodnoty je uz bakterialny ci virusovy zapal?

katka5

Aj môjmu kamarátovi zistili vysokú sedimentáciu 40/70 a okrem toho málo železa v krvi a vraj zníženie červených krviniek.Poslali ho na rôzne vyšetrenia,zatiaľ nezistili,kde v tele má nejaký zápal a vôbec nič mu nepredpísali.A to už trvá 2 mesiace a stále ho neliečia.On si z toho nič nerobí,lebo ho nič nebolí,ale ja sa o neho bojím.Čas môže pracovať proti nemu.Čo ak bude neskoro...?Čo ak je to niečo vážne?

nany

tiez mam zvysenu sedimentaciu, uz treti tyzden ma lekar nechal doma, liecila som sa zo zapalu mocovych ciest a tak.mala som 3 dni vysoke horucky, take ze 39,7 a nedalo sa mi potit, nijako to zrazat,dal mi antibiotika, a hoci sa uz citim ako rybicka, ta sedimentacia moze znamenat nejaky problem asi..takze len antibiotikum a "nemam moc behat" :) dufam, ze sa mi to uz vylieci, mam len 18 a taketo probleeemy, navyse neznasam odber krvicky :( au au