Zlatý Staphylococcus aureus – stafylokok

Príspevok v téme: Zlatý Staphylococcus aureus – stafylokok
IvanBA

Mam zlatý stafylokok. Zistili mi ho v juli,ale som sa nedostal k lekárke, kde bol vysledok až teraz.Poťiaži mam viac ako dosť,je to a iminite.Pil som v auguste- tolko tu popisovaný GSE - 5 dní 30 kvapiek GSE a potom menej ešte asi 6 dní, lebo som mal poťiaže so žalúdkom.Aj som si kloktal roztokom GSE,ale nič z toho.Poťiaže ako je nadcha, zatekanie do hrdla šteklenie, škrábanie v krku , výrážky, bolesti pier zvnutra a herpes sa točia dookola.
Teraz užívam 3 deň ATB-UNASYN, vitamínové doplnky,PROBIO-FIX 2x1.
denne.
Vie mi niekto poradiť, kto sa z tejto pliagy vyliečil ? Je mi jasné, že niečo v organizme asi stále ostáva.Na internete je o tom vela, aj doplnkou . Ja by som najradšej chcel radu od toho kto sa

prayer

Pokracujem vo svojich pozorovaniach:

Den 3: v ustnej dutine sa mi vytvorilo niekolko malych bielych defektov (afty).Hnedy povlak je stale pritomny.Pocitujem miernu bolest hrdla-mozno reakcia imunitneho systemu na roztok (neviem-len hadam).
Na horku chut GSE som si uz celkom zvykol (pil som uz aj horsie tekutiny:-).Zaludocne problemy su len mierne-takmer zanedbatelne. Plastova Flasa, v ktorej mam zriedeny roztok je pokryty malymi ciernymi usadeninami,ale to zrejme nema vplyv na kvalitu roztoku(aspon dufam:-)Vymenil som zubnu kefku-docital som sa,ze clovek si svoje okolie sam zamori a potom sa nasledne reinfikuje svojimi vlastnymi bacilmi.Zatial tolko.Pokracovanie zajtra.Krasny Den.

RNG

Citricidal je extremne horky a moze potlacit na cas chutove bunky, to je normalne.
Kazde silne a aromaticke jedlo to moze urobit. Zober si napr stiplavu papriku....
Ked si ja davam kvapky do nosa, lahnem si a zaklonim hlavu co najviac dozadu a dam si do kazdej nosnej dierky 1-2 kvapky citricidalu. Opakujem to kazde 3-4 hodiny. Po tom sa mi casto "pusti" nos, lebo to jemne stipe, ako stipe aj cista voda v nose(osmoticky tlak), ale to prejde po par minutach.

Prayer

Mam otazky pre p.RNG

Je strata chuti (znizena citlivost jazyka na chute)pri uzivani GSE normalna,alebo sa jedna o nieco neziaduce???Dufam,ze sa to casom vytrati a vsetko sa da do Normálu.Cim to moze byt sposobene?
A este nieco...pri kvapkani roztoku GSE do nosnych dutin (pomer 35 kvapiek/1 liter vody)postaci do kazdej nosnej dierky 1 kvapka???
Dakujem a zelam krasny den.

prayer

Prajem Pekny Den...

Zacal som uzivat GSE a rozhodol som sa,ze sa podelim aj s ostatnymi o svoje doterajsie zistenia.
tak teda

Den 1:...GSE Max som zriedil v pomere 35 kvapiek na 1 liter Nesytenej mineralnej vody (fakt je to dooost horka zalezitost:-)...ocakaval som,ze sa voda zakali,resp zmeni farbu...v tento prvy den pocitujem otupenie chutovych buniek (necitim nic slane a dokonca aj suchu salamu vnimam ako sladkú.Okrem toho ma dost pali jazyk (pri kazdom popijani som aj kloktal hrdlo)...zatial ziadne zazivacie tazkosti...celkovo som vypil 0,75litra roztoku(viacej som nezvladol)...pred spanim (3hodiny po dopiti GSE som uzil 1ks probiotika...

Den 2: Rozhodol som sa zriedit GSE v mätovom caji(vysledny tekutina pripomina Burciak:-)..stipanie jazyka ustupilo...dovtedy som mal na jazyku stale biely povlak...teraz je jazyk bez povlaku-je prekrveny (mierne hnede zafarbenie)ohlasili sa mierne traviace tazkosti (naozaj len mierne)...celkovo som vypil 1,5 litra..tak dufam,ze vsetko robim spravne,ze vsetko pojde normalne dalej...uvidime:-)...zatial tolko...zelam Vsetkym pekny den

RNG

Ten roztok je vhodny aj na vyplachy, do nosa oci usi a pod.
Jedine, kde pouzivas az 5 x tak silny roztok je na plesne na nechtoch, kde je miesto vody lepsie pouzit kokosovy olej, 3 kvapky citricidalu do lyzice kokosoveho oleja,, lebo prenikanie cez hrube nechty a kozu na nohach je slabe a plesne potlaci koncenteracia az 200 ppm, co je tym slabym prienikom tazko dostat.
Tabulky na ucinok citricidalu najdes cez www.google.sk zadanim slov napr rng, citricidal. Ja som si ich stiahol este v case skor nez ich niekto strhol z netu, asi niekomu velmi zavadzali, hoci tam boli velmi dlhe roky.

RNG

GSE potlaca rozne mikroby takze sa pouziva aj ako konzervacne cinidlo, tj roztok sa nekazi. Mozes ho dat do cohokolvek, caj je fajn.
Aby si si nepotlacil crevne probiotika, ktore maju vyssiu odolnost na citricidal, nez streptokoky a stafylokoky,treba pit ten roztok pomaly po cely den, dopit vecer a na noc(3 hodiny neskor) si dat silnu probioticku zmes s prebiotikami(psylium, pektiny, kusok jablka alebo hrusky)nech sa cez noc rozmnozia a vyrabaju obranne latky pre telo.
ATB sa s nim sice mozu kombinovat, ale atb su prakticky neucinne na MRSA a naviac ti zabiju v crevach uzitocne probiotika a rozmnozia sa ti miesto nich rozne kvasne a plesnove kultury, pripadne ine mikroby, ktore su antibioticky rezistentne a v crevach ich normalne probiotika potlacaju(VRE, clostridium difficile a ine)

prayer

Zdravim RNG.

Tak uz mi doslo GSE,ktore som si objednal.
Ako vzdy mam znovu zopar otazok a vopred Dakujem za Vasu odpoved

1.V predoslych prispevkoch ste uviedli,ze to v mojom konkretnom pripade (infekcia Staph.Aureus-GSE MAX) mam davkovat pomerom 35 kvapiek na 1liter vody...ta voda moze byt cista(priamo z vodovodu)prip.mineralka,destilovana voda,alebo postaci aj caj,dzus?

2.zriedeny roztok mam pit pocas celeho dna-1 liter je hranicna hodnota?mozem toho vypit aj viacej?prip.menej,aby to malo zodpovedajuci ucinok na bacily?

3.Ak nahodou nestihnem pocas dna tento roztok vypit,mozem v pitnej kure pokracovat na druhy den ? neznehodnotim tym samotny roztok?

4.Smiem GSE pouzivat aj pri sucasne podavanych ATB???-neznizujem tym ucinok jedneho z liekov?

5.Mozem takto pripraveny (zriedeny) roztok pouzivat aj na kloktanie hrdla,prip.vyplachovanie nosnych dutin.alebo je v tychto pripadoch potrebne pouzit inu koncentraciu-pomer GSE-voda????

6.Kedy najneskor je potrebne dopit poslednu dennu davku roztoku (mam na mysli prichod vecernych hodin)

7:Je potrebne pri uzivani GSE sucasne uzivat aj probiotika ?Ak ano,s akym casovym odstupom,aby nedoslo k ich znehodnoteniu?

Este raz VELKA vdaka za Cas a ochotu pomahat.

prayer

zdravim RNG.

Dakujem za objasnenie rozdielu medzi Citrovitalom a GSE.Mam este jednu otazku,alebo hned niekolko.V poslednej dobe mavam take neurcite bolesti pri moceni (Stipanie v uretre,ktore sa nasledne objavi aj na povrchu penisu.Po vyteroch u koznej lekarky mi nasla uz spominany Stap.Aureus.Mam pocit,ze by sa mohlo jednat o bakterialny zapal prostaty,nakolko som v minulosti uz mal podobne problemy.Pri spominanych vyteroch mi bola zaroven odobrata aj krv.Lekarka mi nepovedala,ci spominaneho Staph-coca zistili v Krvi,alebo vo vyteroch-mozem sa len domnievat.Nasadila mi 2 balenia Sumamedu,ale ani po jeho dobrati nebadam ziadne zlepsenie.Aby som nezabudol-nasadil som si taku mensiu cesnakovu kuru,tzn.kazdy den skonzumujem 2-3 mesiaciky cesnaku.Moze tento fakt moj stav zhorsit?A moja dalsia otazka:Domnievas sa.ze mi GSE moze s tymto problemom pomoct?dakujem za cas a trpezlivost.

RNG

Citovital obsahuje vytazok z kory a semien grapefruitu

Citricidal je patentovany vytazok zo semien grapefruitu, ktory bol upravou velmi zosilneny vzhladom na ucinok proti mikroorganizmom, rozne potlaca az desiatky krat silnejsie, ako len vytazok zo semien, preto to bolo mozne v roku 1982 patentovat(Bio Chem Research)

Ja odporucam len vyrobky s pravym povodne patentovanym citricidalom, nie rozne napodobneniny, ktore su spravidla menej ucinne a dokonca niektore skoro neucinne

prayer

Chcel by som sa spytat...v com spociva rozdiel medzi vyrobkom Citrovital s udajnym obsahom 33%bioflavonoidov a vyrobkom GSE s tym istym percentualnym zlozenim?Po dldodobom uzivani Citrovitalu totiz nebadam ziadne pokroky(zlepsenia)Dakujem...