Zlatý Staphylococcus aureus – stafylokok

Príspevok v téme: Zlatý Staphylococcus aureus – stafylokok
IvanBA

Mam zlatý stafylokok. Zistili mi ho v juli,ale som sa nedostal k lekárke, kde bol vysledok až teraz.Poťiaži mam viac ako dosť,je to a iminite.Pil som v auguste- tolko tu popisovaný GSE - 5 dní 30 kvapiek GSE a potom menej ešte asi 6 dní, lebo som mal poťiaže so žalúdkom.Aj som si kloktal roztokom GSE,ale nič z toho.Poťiaže ako je nadcha, zatekanie do hrdla šteklenie, škrábanie v krku , výrážky, bolesti pier zvnutra a herpes sa točia dookola.
Teraz užívam 3 deň ATB-UNASYN, vitamínové doplnky,PROBIO-FIX 2x1.
denne.
Vie mi niekto poradiť, kto sa z tejto pliagy vyliečil ? Je mi jasné, že niečo v organizme asi stále ostáva.Na internete je o tom vela, aj doplnkou . Ja by som najradšej chcel radu od toho kto sa

nika07078087

Chcem sa s Vami podeliť o skúsenosť. Môj psík ma každú chvíľku zlatého stafylookoka, raz na koži, inokey na genitáliach, raz mal v hrdle. A stále dokola sa mu to vracia. Je to ako nekonečný príbeh. Už som bola z toho zúfalá, stále len veterinárovi, mesačne sme tam nechali 100 €, no nejde len o to, ale o to takisto, že stále bral antibiotika a nie nie sa "zlaťáka" zbaviť. Naposledy ako sme tam boli mi veterinár odporúčil, nech mu kúpim Alicinmax - je to humánny liek, resp. je to výťažok z cesnaku, ktorý zabíja i tohto stafilokoka, plus má kopu iných pozitív, stačí si vygoogliť. A tak už mu to dávam mesiac a som rada, že vidím ako také zmeny. Podľa mňa kto ma problémy tohto charakteru, by mohol skúsiť tento liek, v lekárni je to bežne dostať, stoji to okolo 12 € asi v ako ktorej lekárni a je tam 30 tabliet.

Stafilokok

Prosím vás nevie niekdo ako sa dá zbavit zlatého stafilokoka lebo mi ho zistili v hrdle a leze mi na nervy uz ho mam 3 tizden a ANTIBIOTIKA nezaberaju HOMEOPATIKA nezaberaju tak neviem co dalej s tím príživníkom najradšej by som ho vitiahol z hrdla a osobne zabil

mmmnnn

Ahojte, opakovane mi vykultivovali z nosa Staphylococcus aureus, ATB som skúšal rôzne, ale stále sa mi vráti. Teraz mi už nič nedali.

Vie mi niekto poradiť, ako sa zbaviť stafylokoka?
Trpím opakovanými zápalmi horn. dých. ciest (zápaly nosa a PND, zápaly mandlí a hrdla), zatekanie hlienov do hrdla. Mám alergiu, astmu a vazomotorickú nádchu.

Zabere niečo na stafylokoka okrem ATB?

V lekárni mi odporúčali prípravok "Kapucínka väčšia" - máte skúsenosti?

Skúšal som cesnak (2 strúčiky/deň), kloktanie hrdla šalviou a pod.
Mám ešte propolisovú tinktúru, ešte som neskúšal... Je dobrý na staf. prípravok Citrovital vo forme kvapiek (do nosa)?

Ďakujem.

RNG

Kedze mam citricidal/GSE, rozhodne nebudem pit svoj moc, co je aj tak nie nijak dokazane ucinne na MRSA. Pokial viem, MRSA sa nachadza aj v mocovode niekedy, tj asi ho moc nenici...

to fakt

smejulo to mas overene ako treba sa drzat kazdej slamky ale ako to vies?ako dlho by som mal pit ten moc? alebo si robis teraz srandu ale asi nie dufam ze mas dost inteligencie a nezartujes na temu zdravie tak ako dlho asi ja uz asi aj ten moc by som vyskusal brrr no co uz :(

smejulo

na zlateho stafilokoka iba jedna vec skutocne zabera, je to trosku nestandardne. Treba vypit moč. 1dl ranneho mocu stredný strek mozete pokojne zapit dzusom. Druhy den volno, treti den znova, potom volno a piaty den zas. to je vsetko. T.j. 3x 1 deciliter kazde druhe rano a mate od stafilokoka pokoj. JO, a nie je to take hnusne ako sa to zda :)

RNG

Stafylokokus aureus je druh beznych povrchovych bakterii, zialbohu sa medzi nimi nachadza aj antibioticky odolna MRSA a ta je naozajstny postrach. Ak sa doxtane z povrchu do tela(rany, operacie...) tak je to dovod na paniku a silne akcie proti. Roztok citricidalu je dobre pit cely den po malych glgoch, lebo naraz privela vypite by mohlo narusit crevnu probioticku floru

candygirl174

Dobrý deň.
Chcela by som sa spytať či už niekto malmasívne staphylococcus aureus, zitili mi že ho mám, a bojím sa že je to vážne,ani neviem vlastne čo to je, iba že je to bacil.Ďakujem za skoré info

RM1

to RNG:
Dekuji za doporuceni davkovani Citricidalu - jiz jsem nasel vse na webu...mam, prosim, tuto davku (2mg/kg vahy - tedy v mem pripade pri 73kg=146mg) Citricidalu vypit behem dne jen jednorazove ci opakovane?? Jeste pro jistotu - je podle vas v pohode kombinace Citricidalu s autovakcinou ??
PS: objednal jsem si 2x tento Citricidal = -odkaz odstránený-
Dekuji moc za odpoved

RM1

to RNG:
Dekuji mnohokrat za cenne rady a doporuceni. Je to fajn videt, ze alespon nekdo umi poradit - bohuzel moji lekari byli bezradni, az jsem narazil na prima chirurgii, kde mi alespon zjistili co mne trapi... S tou plisni je to tak - zjistili mi, ze mam plisen na nehtech, ktera muze byt vstupni branou infekce...na to ted beru jiz 2.mesic TerbinafinActavis 250mg.