Zlatý Staphylococcus aureus – stafylokok

Príspevok v téme: Zlatý Staphylococcus aureus – stafylokok
IvanBA

Mam zlatý stafylokok. Zistili mi ho v juli,ale som sa nedostal k lekárke, kde bol vysledok až teraz.Poťiaži mam viac ako dosť,je to a iminite.Pil som v auguste- tolko tu popisovaný GSE - 5 dní 30 kvapiek GSE a potom menej ešte asi 6 dní, lebo som mal poťiaže so žalúdkom.Aj som si kloktal roztokom GSE,ale nič z toho.Poťiaže ako je nadcha, zatekanie do hrdla šteklenie, škrábanie v krku , výrážky, bolesti pier zvnutra a herpes sa točia dookola.
Teraz užívam 3 deň ATB-UNASYN, vitamínové doplnky,PROBIO-FIX 2x1.
denne.
Vie mi niekto poradiť, kto sa z tejto pliagy vyliečil ? Je mi jasné, že niečo v organizme asi stále ostáva.Na internete je o tom vela, aj doplnkou . Ja by som najradšej chcel radu od toho kto sa

RNG

CVwesnak je vynikajuci, najma jeho divoka odroda, medvedi cesnak. Jediny problem je, ze koncentracia alicinu potrebna na znicenie mnohych bakterii sa neda dosiahnut v celom tele. V ustacg ano, v krku mozna, v nose je to nemozne ani v plucach.
Takze sa snazim tu zdoraznovat najma take doplnky, kde je klinicka ucinnost dosazitelna v celom tele.
To vsak neznamena, ze nepouzivam cibulu, cesnak, med,dumbier,rozne koreniny a ine antimikrobialne potraviny. Len sa spolieham skor na rozne vytazky,, ktore su klinicky viac ucinne.
Inac vsetky moje vedomosti su prakticky od lekarov, v USA je takych, co sa zaoberaju tymto sposobom liecenia je vyse 15 000 a ich pocet rastie. Je to sice len 1.5% celkoveho poctu lekarov v USA a rozhodne nemam ziadneho na blizku, ani si to nemozem financne dovolit, lebo poistovne na nich neplatia, ale objednavam si aspon ich periodika a knihy uz vyse 16 rokov a riadim sa podla nich.
Kedze v USAS je zdravotna starostlivost velmi draha, predstavuje az 17.5% hrubeho narodneho produktu, liecenie sa latkami, ktore nie su patentovane je podstatne lacnejsie a zaroven nema tie skodlive postranne ucinky patentovanych drog, kedze na patent treba dokazat, ze ta latka nikdy nikde pres tym neexistovala a ze ziadatel o patent ju prvy vytvoril.
Tato hra na Stvoritela je sice vynosna, ale hrozne nebezpecna a dnes zijeme zialbohu v jej plnej sile ale aj plnej skodlivosti.
Dnes podla statistik z lekarskych zdrojov, 4 najcastejsia pricina smrti je zo skodlivych bocnych ucinkov liekov a to je naozaj katastrofalna situacia, preto aj dnesni US lekari aspon v sukromi pouzivaju doplnky, hoci kvoli organizovanemu lekarskemu systemu, ktory proti tomu oficialne silne bojuje sa neodvazia predpisovat to co sami beru svojim pacientom a ani nikde na skolach a vo verejmych komunikaciach, ktore prakticky ovlada organizovana medicina sa clovek o tom nemoze dozvediet.
Takze vyuzivam aspon to, co mi dnesna okliestena demokracia dava a predplacam si periodika od tych najznamejsich lekarskych kapacit, ktori napriek hrozbam a tlaku sa odvazia pouzivat potravinove doplnky pri liecbe na svojich klinikach. Kedze su neprestajne sudeni(system ich chce vykorenit) aj ich naklady su velke a liecenie drahsie a nekryte poistovnami. Ale napriek vsetkemu, pravda sa neda umlcat, a ich pocet rastie.

prayer

RNG...

Chcem sa spytat..pri kvapkani roztoku GSE do nosa sa mi nasledne "spusti"z nosa tekutina.Mozem ju pokojne"vyfukat"do vreckovky,alebo mam zostat niekolko minut po aplikacii v polohe lezmo???Ma kvapkanie roztoku zmysel,ak nasledne aj tak vacsia cast vytecie?(fukanim sa odstrani)?je na to nejaka finta?Dakujem.

prayer

Kalic...

Aj Ja som v poslednej dobe podstupil "ocistnu"cesnakovu kuru.Snazim sa konzumovat ho v co najvyssej moznej miere,ale clovek musi chodit aj do prace-medzi ludi:-)a cesnak to niekedy dost komplikuje,urcite to poznas.Predtym som sa v podstate dost vyhybal tejto cibulovine,ale v sucasnosti som si ju dost ublubil.Moja priatelka sa tiez dala ukecat na konzumaciu cesnaku a rapidne sa jej znizila krvacavost dasien.Dovtedy jej nepomahalo NIC.Dnes som si 1 mesiacik pretlacil do zeleninovej polievky a veru som si aj poplakal.Niezeby bola ta polievka taka zla-to len cesnak tak prenikavo stipal:-)Inak,Ja uz akosi prestavam verit lekarom a ich ochote pomahat.Myslim,ze skor,ci neskôr každý príde na to ze "pomož si Clovece-aj Panboh ti pomoze:-)

kalic

CESNAK doplnok pri liecbe:
Jeho antimikrobiálny účinok prevyšuje pôsobenie bežných antibiotík. Experimentálne sa zistilo, že z celkového množstva 560 kmeňov Staphylococcus aureus iba 50 nebolo citlivých na cesnakové fytoncídy. Účinnosť alicínu platí aj pre pôsobenie na plesňové patogény (napr. Candida albicans). Keďže účinné prchavé látky sa vydychujú aj pľúcami, vhodne pôsobia aj pri ochoreniach dýchacích ciest bakteriálneho a plesňového pôvodu. Podobný účinok pozorujeme aj pri vonkajšom aplikovaní rozotretého cesnaku na hnisavé i plesňové kožné afekty. Experimentom na myšiach, ktoré hynú pri určitých dávkach ergosterolu za 12-15 dní, sa zistilo, že pri súčasnom podávaní cesnakovej silice prežívali trojnásobne dlhší čas.

kalic

mne nasli tiez v nose zlatý stafylokok, polroka predtrym som mal mikoplazmy...dalej opakovane infekty hornych dychacich ciest... k tomu caste herpesy a nakoniec bradavice na prstoch... vseobecny lekar ma liecil antibiotikami pri kazdom opakovonom infekte aj spominanym unasynom... po vsetkej antibiotickej liecbe som siel opat na vytery a stafylokok bol masivnejsi ako na zaciatku... siel som imunologovi... od vtedy postupujem systematicku liecbu... nasjkor isoprinosine...teraz broncho - vaxom... bradavice zmizli..imunita nabera silu... ked som zacal byt pocas liecby opat chory tak som si lahol do postele spal jedol cesnak kloktal jedol vitaminy v ziadnom pripade som nesiel vseobecnemu po dalsie balenie antibiotik a prekonal som to sam, co mi imunitu opat posilnilo... tento rok nejdem ani na chripkovu vakcinu co som podstupoval 4 roky... a cesnak som si zaradil do denneho jedalnicka... odvtedy sa moj stav pomaly ale iste zlepsuje vdaka navsteve imunologa...

prayer

RNG...

myslim,ze v mojom pripade sa naozaj jedna o chronicku zalezitost...chodieval som ku krcnej ako na klavir.Stale dookola som jej opakoval,ze ma trapi stekanie hlienov,plny nos,bolest hrdla,(najmä rano)...Jeden cas som mal pocit,ze by sa mohlo jednat aj o Kandidozu...trvalo hodnu chvilu,kym som lekarku presvedcil,nech mi spravi vyter z hrdla.Z vysledku vsak Candida "nevzisla"tak sa dotycna pani Mudr.tvarila vitazoslavne,ved pacient nemoze vediet viacej ako lekar no nie?...nasla mi tam spominaneho Stap.Au.Dala mi Bioparox,ktory som odmietol,lebo Ja veru nie som nakloneny ATB.Celkovy jej zaver bol asi ten,ze sa mam menej pozorovat:-)-odvtedy sa teda pokusam liecit sam(za pomoci ludi ako ste Vy-ktori ma neupodozrievaju z Hypochondrie:-).

A GSE budem urcite uzivat aj nadalej...

RNG

A neabudaj si ho kvapkat viackrat denne aj do nosa, kde sa v prinosnych dutinach casto roky schovavaju rozne nakazy a s hlienmi sa prenasaju do hrdla, ust priedusiek a pluc a vyvolavaju caste "navraty" chorob, ktore vlastne telo nikdy neopustili. Lekari ich dokonca nazvu "chronicke" , lebo ich neadresuju tam, kde su, v prinosnych dutinach alebo vo vnutornom uchu, co je sice zriedkavejsie, ale ovela, zakernejsie, lebo tam nijak nevidiet ani nie je mozne odtial brat vzorky na kultivaciu a diagnoza sa teda stanovi len z priznakov(to je vlastne len hadanie a domnienky, ziadny pozitivny nalez).

RNG

Prayer, pouzivaj GSE aspon tyzden, kym mozes ocakavat vysledky.
A hoci citricidal ma velmi siroke spektrum zaberu, viac nez bezne atb. na niektore infekcie nezaberie a pre to treba brat aj rozne ine antimikrobialne a samozrejme probiotika.
Napr v tele mame vsetci rozne virusy, ktore pri oslabeni tela jednou infekciou(alebo nachladenim, hladom stresom...) situaciu vyuziju a premnozia sa.
Vtedy treba adresovat aj virusy, a na to su ine doplnky, ako citricidal, pozri v temach herpes, hpv a inych tu na fore, alebo si to najdi na Google.sk pod napr herpes, rng

prayer

Den 4:

V podstate ziadne zmeny.Na chut GSE som si uz celkom zvykol.(uz mi ten roztok nepride ako velmi horky,ale liter roztoku je pre mna hranicna hodnota-viacej by som asi ani nevypil.
Afty v ustach sa nerozsiruju(nezvacsuju,ale ani nezmensuju).Hrdlo je prekrvene (cervene)a mierne bolestive.Chutove bunky na jazyku su stale "mimo".Kazdy vecer ma mierne pobolieva aj jazyk (asi je unaveny z tolkeho "umyvania":-)
Premyslam,ci nieco nerobim zle,ked si uvedomim,ze GSE je okrem ineho urcene prave na eliminaciu infekcií v ústnej dutine???
Plastovu flasu,v ktorej si riedim roztok pouzivam stale tu istu od zaciatku liecby.Moze byt problem v tom?(mozna reinfekcia?)

A este jedna otazocka...moze pripravok GSE pouzivat aj clovek zdravy(relativne)-bez priznakov nejakej choroby?)Nevytvori si telo u takeho jedinca pri uzivani GSE urcite latky,ktore sposobia,ze pri naslednej chorobe bude podavanie GSe posobit kontraproduktivne?resp.bude neucinne?

Prosim RNG,ak si najdete cas,vyjadrite sa k tomu.Dakujem a zelam Krasny Den.

prayer

Tak si tu citam forum...aj stare prispevky a prichodi mi podakovat v mene VSETKYCH prispievatelov filantropovi pod menom (prezyvkou) RNG...je az neuveritelne,kolkym ludom sa snazi pomoct,prispiet k zlepseniu ich zdravotneho stavu- a ide veru o siroke spektrum chorob,trapeni...Najdu sa aj taki,ktori ho z niecoho upodozrievaju,ale Ja som presvedčený,ze tento človek tu v podstate supluje niečo(mudrost),co nám je niekedy mozno vedomky zamlcovana...Vdaka p.RNG...myslim,ze pisem v mene viacerych...zelam pekny Den.