Zlatý Staphylococcus aureus – stafylokok

Príspevok v téme: Zlatý Staphylococcus aureus – stafylokok
IvanBA

Mam zlatý stafylokok. Zistili mi ho v juli,ale som sa nedostal k lekárke, kde bol vysledok až teraz.Poťiaži mam viac ako dosť,je to a iminite.Pil som v auguste- tolko tu popisovaný GSE - 5 dní 30 kvapiek GSE a potom menej ešte asi 6 dní, lebo som mal poťiaže so žalúdkom.Aj som si kloktal roztokom GSE,ale nič z toho.Poťiaže ako je nadcha, zatekanie do hrdla šteklenie, škrábanie v krku , výrážky, bolesti pier zvnutra a herpes sa točia dookola.
Teraz užívam 3 deň ATB-UNASYN, vitamínové doplnky,PROBIO-FIX 2x1.
denne.
Vie mi niekto poradiť, kto sa z tejto pliagy vyliečil ? Je mi jasné, že niečo v organizme asi stále ostáva.Na internete je o tom vela, aj doplnkou . Ja by som najradšej chcel radu od toho kto sa

StafyloKOK

RNG zatial cakam na email s heslom na strange rng jecool net , tak napisem este sem .

www.hoogle.sk

Objednal som tento citricidal 33% cital som nejake forum kde bolo pisane ze je dobre , oreganove tbl. som objednal tie od NOW co si vravel .

Asi zajtra mi prijde balik tak bysom chcel cim skor zacal uzivat ale chcem pocut tvoj nazor .

Ci je dobre kombinovat to s MMS alebo radcej mam vyskusat bez toho ?

Tak isto ci citricidal do nosa je lepsie zmiesavat s vodou alebo s kokosovym olejom ako si niekde pisal .
zatial dakujem :)

RNG

StafiloKOK, najdes ma na roznycy strankach, pozri cez Google.sk pod mojim nickom na rng.nazory.eu a rng.jecool.net
tam, najdes kopu roznych uz prediskutovanych tem a udajov. Inac zozen si co najskor pravy citricidal, tj taky, co obsahuje quaternialne zluceniny(napr cez Hoogle), lebo roztok z toho, 35 kvapiek na liter vody stafylokoky velmi ucinne nici, ci uz pitim alebo kvapkamim na rozne miesta v tele, tj vcitane nosa a oci.

StafyloKOK

RNG a este sa chcem opytat ci mi vies dat tvoj mail lebo tam by sa lepsie pisalo tu to je neprehradne a tazko sa to sleduje a do buducna budem mat na teba mail keby nieco treba ohladom alternativnej mediciny .

StafyloKOK

Ano objednavam akurat
citricidal od Higher Natural 100ml
Oreganove kapsule 55% 2x 90 tbl

to mam na mesiac .
ako dlho mozem tieto dva produkty uzivat ? niekde som cital ze 2 tyzdne max ten citricidal a co ked do vtedy nezabere , odporucate MMS vysadit alebo s nim mozem pokracovat ? som dost zufaly , stafylokok mi sposobuje dychacie problemy a zo zaciatku aj aritmiu srdca .

inac stravu mam 100% dobru kedze sa zaoberam stravou stravou .

a este do nosa kvapkat citricidal v takom istom pomere ako aj pijem , takze vlastne si mzoem z tej vlase prvy den odobrat do kvapkaca a z toho kvapkat 3x za den ? mozem pocas toho kvapkat aj koloidne striebro ? alebo to neni dobre vsetko kombinovat ? DAKUJEM

RNG

Na infekciu v prinosnyc dutinach potrebujes kvapkat roztok citricidalu do nosa.
Ustne brane prostriedky sa tak do tych dutin nedostanu s vynimkou prchaveho oreganoveho oleja, co odhlienuje a zabija infekcie aj v hlienoch.
Oreganovy olej je dobre brat v kapsuliach entericky pokrytych, ako ma napr firma NOW, kde odporucena davka 3 x 2 kapsule obsahuje 3 x 200 mg carvacrolu, co je ucinna latka v oreganovom oleji

RNG

Pozor na to GSE. Hladaj dnes len citricidal, pravy, tj to co tvrdi, ze obsahuje quaternialne zluceniny. Len samotny vytazok z grapefruitovych semien je velmi malo ucinny.
Ked das medzi oxidatorom a inymi doplnkami pauzu aspon hodinu, tak sa ich ucinky nemozu nijak miesat.

StafyloKOK

Chcel by som sa opytat mam zlateho stafylokoka a moje zdravie je zufale , mam problemy s dychanim co si lekary najprv myslely ze mam zapal pluc , neskor mi zistili stafylokoka v nose , zacal som brat koloidne striebro ktore nezabera , momentalne asi 4 dni uzivam MMS o ktorom som cital dobre komentare .
Chcem sa opytat RNG .
Mozem GSE kombinovat aj s MMS ?
Ze ci sa to nepotlaca alebo nieco ine .

Petra 333

Dobry den som tu nova nikdy som sem neprispeivala ale mam uz dlhomesacny problem,uz od Februara 2011 mam neustale problemy. Od februara 2011 ma liecili na chlamydie dostavala som na to Fromilid 500,na toto ma liecili zhruba 6-7mesiacov ale bolesti rezaveho povodu v hrdle som mala neustalych 9-mesiacov,no neskutocne bolesti to boli az ma zalieval studeny pot prisaham bohu,no bolesti rezaveho typu hrdla uz nemam ale neustale ma boli prava mandla,v nose mi pred 2-mesiacmi nasli uz po treti krat v priebehu 5-rokov zlateho stafylokoka,davali mi na to Fromilid-no po 2-dnoch som ho uz musela vyaadit lebo mi bolo neskutocne zle z neho,potom som isla k lekarke z tym ze mi doslo z Fromilidu zle tak mi predpisala Zinnat no toto bolo este horsie ked som Zinnat uzivala som myslela ze odbijaju moje posledne hodiny zivota tak znova vysadit Zinnat,potom ma moja obvodna lekarka odporucila na ALERGOLOGIU aby mi odborna lekarka spravila testy tie nastastie vysli negativne,obvodna lekarka ma poslala aj na RTG-pluc vysledok negativny cca RTG-pluc 2-3mesiace dozadu.Neustale ma nieco tlaci 3-mesiace na pravej strane pod rebrom aj krcna chrbtica ma z toho boli do oblasti medzi lopatiek a bolest mi vystreluje az do hrudneho kosa-JE MOZNE ZE TOTO ROBI STAPHYLOKOK???? No toto este nie je vsetko pisem to sem podrobne cim som si presla akymi vysetreniami,Ked lekarka uz bola a je bezradna tak ma poslala z mojimi bolestami aj na ORL tam mi nic nezistili napriek uz skoro rocnej bolesti pravej mandle lekarka z ORL skonstatovala ze prava mandla je v poriadku ale ked si zasvietim z baterkou do us tak prava mandla je vecsia od lavej mandle a na pohlad su v pravejmadli akoby take jamky neviem co to znamena ze by uz bola znicena od tych infekcii a vypoveda?Tak isto ako aj obvodna aj lekarka z ORL mi spravili vyter z nosa a ust na Stafylokoka no v ustach ho nemam ale v nose mi ho nasli v masivnom stave.Nastala dalsia liecba Medociprinom 500 a Pamycon ten Medociprin som mala uzivat 2-krat dene kazdych 12-hodin no uz po prvej tabletke som mala problemy ako tocenie,hlavy,zastava plynov,tlak v oblasti hrudnika tak som uz nemala odvahu tu druhu tabletku uzit,som alergicka na PNC,ERY,STREPTOMICIN,DALACIN,ZINNAT,MEDOCIPRIN,som zufala spolocne zo vsetkymi lekarmi co sa mi snazia pomoct bolesti mam neskutocne asi vdaka tomu Staphylokoku lebo sa zrejme prestahoval do brucha,krizov,a neustale problemy z prieduskami mam.Co by ste mi odporucili kedze mam taketo problemy z liekmi a byva mi z nich spatne,budem vdacna za kazdu radu z pozdravom Petra.

Gappa

Stafylokok zije normalne v nose aj v prdeli. ked sa takto namnozi, tak je to skor znamka toho, ze je oslabena imunita. Tu ale sposobuje pravdepodobne nieco ine.

RNG

Este raz opakujem, citrovital nie je to iste, ako citricidal .
Citricidal, tj aj GSE obsahujuce citricidal,je radove ucinnejsi.
To bola aj podstata patentu v roku 1982, ked sa im podarilo upravou zvysit radove antimikrobialny ucinok vytazku z gerapefruitovych semien
Roztok citriciadlu sa pripravuje z litra vody a 60 kvapiek GSE ( 33%, NutriBiotic) alebo 35 kvapiek povodneho citricidalu( 60%, BioChem research), co zaroven odporucam bezne,je to denna davka na postupne pitie a ta ista koncentracia je vhodna aj na vyplachy, kvapky do nosa, oci a usi.
Tabulky ucinnosti citricidalu som si stiahol skor nez zmizli s internetu, najdes ich napr -Odkaz odstránený-