Nízky tlak

dusty

sorry,ze sa pletiem do rozhovoru ale na nizky tlak je dobra kava a tu nikto nespomenul... ajka ty ju asi nepijes,ale to nie je problem a ani pricina,no keby si ju pila tak mozno by sa to dostalo do normy...a inak spodny tlak mas v takmer v norme iba ti srdce nevytlaca tu krv velmi silno a myslim si,ze to je rozdiel(?)...

jajka

...určite vieš o šž viac,čo sa môže stať ak sa nelieči,respektíve neskoro sa na to príde,má to najaké následky?
Odkiaľ si kočka?

daduša21

No ja som veeelmi pribrala,až 10 kg za mesiac,ale iné problémy som nemala...a tie tlaky s očami možu suvisieť so zvýšenou SZ

daduša21

beriem Euthyrox 75mg,každé ráno nalačno,ako som ti písala už 6 rokov,a už som si aj zvykla na to.Co už narobím,možno sa budem liečiť doživotne,doktory mi to nevedia povedať.Ale že už mám ŠŽ v norme,ale brať ich musím...

jajka

...a berieš nejaké lieky a aké iné problémy s tým súvisia,niekedy mám pocit,že mám nejaké divné tlaky na očiach...

daduša21

ahoj Daduša21,kolko máš prosím rokov?Ja 38 a strach,že to bude tá štítna žľ....Berieš aj lieky,aké?Ak mi to lekár potvrdí,čo ma všetko čaká v súvislosti zo št.žl?Sa bojím....:-(

daduša21

Ahoj Jajka,ja mávam tiež s nízkym tlakom problémy,ale aspoň viem dôvod prečo ho mám.Mám zníženú činnosť štítnej žľazy už 6 rok...skús sa lekárov opýtať,aby ti s tým poradili,možno niekde je chyba a ty o nej ani netušíš...