Nízky tlak

ethel

madonna-kolko je podla teba vela tekutín?Aspoň 2-3 litre denne?Káva dehydruje-odvodní ťa,takže aj tlak nemá prečo stúpať.

madonna

ja mavam nizky tlak 100-60 pijem kavu vela tekutin mam 174cm a vazim68 je to v poriadku?dakujem za skoru odpoved a pomoc

makulienka

ahojte, par dni sa citim fakt blbo.zavraty, busenie srdca, studene ruky, unava, najlepsie je mi v polohe lezmo....minuly tyzden som odpadla a o par dni bol tlak 90/60....spoznali ste priznaky problemov s tlakom? Poradte, prosim ako sa mozem citit lepsie. Velmi pekne dakujem.

RNG

Opatrne s tym davanim krve. Trva az 3 tyzdne, kym sa nahradi. Dovtedy je telo oslabene.Nenechajte si nahovorit, ze to nic nieje. Je to zasah do organizmu.
Ja osobne by som daval len polovicu normalneho odberu naraz a radsej par krat do roka, aby som si neoslabil prilis organizmus.
Ludia s nizkym tlakom by vobec nemali davat krv.Ja viem, ze lekari so mnou nebudu suhlasit, lebo je vseobecne nedostatok krvi, ale materialy na stimulaciu tvorby cervenych krviniek z prirody sa dodnes nepouzivaju v dostatocnej miere, hlavne pre tych, co chcu davat krv.

michelle

A tlak pred odberom som mala 100/70...Clovek chce pomoct druhemu a nakoniec si poskodi sam...Tym nechcem povedat,ze odber lutujem.

michelle

AHOJTE,
darovat krv chodim kazde 3 mesiace,vacsinou sa po odbere citim v pohode.Dnes som bola tiez,vsetko ok,ale asi 2 hodky po odbere som sla po meste,musela som si nahle sadnut,nevedela som o svete-proste strasne pocity...Chyba bola,ze som sa hned po odbere nenajedla,ale vypila som 2 kavy...Vody som vypila pred aj po odbere-asi 3 litre.Este teraz sa citim divne...
MICHAELA

71gloria

Tlak sa dá zvýšiť aj takto - do pohára teplej vody alebo mlieka vmiešame lyžičku propolisu v prášku
Pridáme 2 lyžičky medu a denne pijeme nalačno.