Nízky tlak

adi

Ahoj Jajka, ja mam ten isty problem, casto sa mi toci hlava a je mi aj zle, aj ked musim povedat, ze v tychto horucavach moj nizky tlak nebadam. S tou kavou to neber tak vazne, ja si dam kavu, kedy na nu mam chut,a nic to na situacii nemeni. Ja som toho skusila tiez vela, ale s nizkym tlakom nic nenarobis. Hlavne vela pi. Cau a vsetko dobre

diana

Pre Veroniku L. : ak mas nizky tlak ako pises tak kavu by si nemala pit, je to len docasne a podla odbornikov na kazdu salku kavy musis vypit dalsi liter vody navyse okrem tych 3 litrov co by si mala, lebo kava odvodnuje!!

diana

Ja som vcera odpadla, tiez mam nizky tlak a lekar mi povedal, ze v takychto horucavach treba pit aj 4-5 l denne a co najviac hned rano a do 5tej. A este som niekde citala ze si treba davat striedavu sprchu a koncit studenou..

ryba

Poznam dvoch, ktorý mali tieto ptiaže a problem bol v UCHU. Je tam nejaký nerv na stabilitu a ten bol podrazdeny, alebo niečo take. Za 1-3 dni im to prešlo, ale treba vyhladat aj tk lekara.

adkatn

ludia ja som som sa takto na prt asi este nikdy necitila.Od 23.6 mam zavrate,stale bych spala,tlak mam 100 na 60 nechuti mi ani fajcit a pit kavu a to nieje u mna normalne.Nieje minuty kedy by mi bolo lepsie.Kupila som si aj magnezium a caje a tak ale mne fakt nic nezabera.prosim poradte co mam urobit aby mi bolo aspon hodinku fajn.dik

Veronika L.

keď s tým cvičením je to také isté. Ja síce necvičím preto, aby som schudla, ale aby ma nebolela chrbtica a pre spevnenie brucha. Ale akonáhle je to o.k. tak prestanem. Mám jednoducho málo motivácie. Možno keby som mala nejakú kamošku alebo niekoho kto by sa pridal a navzájom by sme sa v tom podporovali, vydržalo by mi to dlhšie.

Veronika L.

skúsim lebo sa fakt necítim dobre, každý deň si meriam tlak lebo mám pocit, že stále klesá, stačí, aby sa mi zatočila hlava a už viem, že ide zas dole. Keď ja sa chvíľu aj donútim a keď mi je zas lepšie akosi povolím, budem sa musieť ale kontrolovať ak si nechcem pokaziť zdravie. Tak veľká vďaka ethel

ethel

ano postavím sa ku kohútiku a hneď ako dopijem,načapujem ďalší pohár...to ma núti piť....skús to...určite ti bude lepšie...