Nízky tlak

radca

pri nizkom tlaku sa casto jedna o nedostatok hormonuv. Skusil by som vyssie davky vitaminu B5, zinku a jest bielkovinovu stravu. Malo by sa to upravit. Hlavne never tomu, ze je to dedicne.

farmaceutka1

sissta, v cakarni by si mala cakat po odbere krvi tak 15-20minut, aby ta to preslo, alebo povedz lekarovi, ze ti je po odbere zle a sestricka ti bude brat krv poleziacky. V podobnej situacii je velmi vela ludi.

sissta

Ahojte mozem sa spytat ..vzdy keed mi beru krv, a idem domov je mi na odpadnutie aje mi strasne zle zahmlieva sa mi pred ocami nic nevidim... moze to byt nieco s tlakom ? ...

zuzanal

caute..citam tu diskusiu o nizkom tlaku..som dva dni po darovani krvy,a oba dni som uplne out...proste nevladzem,vsetko sa mi toci,boli ma hlava,busi mi srdce..doktorka na transfuznej stanici mi az na 4 krat zmerala tlak,spytala sa ci mavam nizky tlak,povedala som ze sem tam..a ona kludne napisala ze mam tlak 110 na 70..neverim celkom ze to tak bolo,lebo mi ani krv nechcela tiect riadne a pritom som vypila asi 2 litre tekutin.ale chcem vas poprosit,je nieco co mi tlak zvysi hned?zajtra musim byt fit,lebo ma caka 13 vyucovacich hodin..vdaka

netopier912

no je to veru pravdu ze ludia s nizkym tlakom by si mali davat pozor ci budu chodit darovat krv ja mam tiez nizky tlak a bola som aj davat krv asi tak tri razy no ale mi bolo neskutocne zle potom a raz som aj odpadla takze som to vzdala aj ked som chcela pomoct co ma vsak prekvapilo bolo ze mi doktor povedal ze mam sice nizky tlak ale aj tak mi zoberu krv ze to nevadi prislo mi to take akoby im bolo jedno co je s vami len aby mali krv neviem takto som to vnimala ja

laraa_

ja mam tiez nizky tlak a doktorka mi praveze pov.aby som pila kavu, lebo ja ju inac vobec nepijem. ze mam pit veci s obsahom kofeinu, kolu, kavu a tak...