Nízky tlak

brunuska

70 na 30??? este zijes???
ja mam normal 80 na 60.lieky na to nie to -nizky tlak nie je ochorenie- ale mne dnes poradila dr. ze vraj treba pit cistu mineralku-alebo sumienku-iskra.a vela tekutin.

neznama

Ahojte ja mam tiez problem zistili mi uz skor na stiznej zlaze nejake 3 mm teliesko v jednom laloku odporucili potom vysetrenie stitnej zlazy ale nikde som s tym este nebola lebo mi nic ani nebolo ale teraz uz pocitujem v krku pri prehltani nie vzdy ale tak prudko v krku akoby mi nieco vadilo aj som taka malatna, boli ma aj hlava casto aj oci sem tam palia. to bude mozno aj od pc. ale s tou stitnou mam urcite nieco. bola som dat vysetrit krv ze hormony mam v norme. tak neviem ci to bude nejaky uzol alebo struma zvacsenie stitnej zlazy. A byva mi tiez tak na odpadnutie v uzavretych priestoroch aj potim sa dost casto. Chystam sa na vysetrenie do lubochne len sa bojim zeby to nebolo nutne operovat, keby len nejake lieky mi dali.

rndr. henrieta vargová

Na spomínaný nízky tlak, veľmi pomáha čaj z imela bieleho. Dostať v lekárni, ale pripravovať nasledovne. Večer zaliať jednu lyžičku čaju studenou vodou, nechať vylúhovať paá hodín, najlepšie cez noc. Ráno precediť, zohriať a vypiť. Ja nemám problém z nízkym tlakom, odkedy sis sem tam naordinujem 3-4 dňovú kúru z tohto čaju. Na letáku k čaju je písané, že znižuje vysoký tlak. To tiež. Ale aj nízky vyrovnáva, dlhodobo. Oveľa lepší než káva.Vrele odporúčam

dida

caute vsetci, nízky tlak mam odjakziva, ale len prednedávnom mi zacal robit problemy. mam zavraty, zahmlieva sa mi pred ocami a pocit akoby mi zem pod nohami utekala. pocitujem to kazdy den. da sa s tým nieco robit? som z toho dost nestastna

zlata

ahojte.na zvysenie krvneho tlaku nepomaha pitie kavy.treba dodrziavat pitny rezim hlavne mineralky a sportovat co sa ale v tomto teple neda.takze hlavne vela pit a vynechat aspon vytah a chodit po schodoch..dadusa mohla by si mi napisat ake mas priznaky pri hypofunkcii stitnej zlazy?ja beriem euthyrox uz 5 rokov.hypofunkciu mi zistili pri nahodnych odberoch krvi,ked mi robili vysetrenia kvoli kolapsovym stavom v suvislosti s teplom.mala som vysoku hladinu tsh.teraz uz je to v poriadku chodim raz za polroka na kontrolu ale neznasanlivost tepla sa zhorsuje aj ked lekar tvrdi ze to nema suvis so stitnou zlazou.

jajka

Talpa,takže Ty si s tým bola u lekára a robili Ti nejaké kompletné vyšetrenie???Mne je na odpadnutie zvyčajne v autobusoch a v uzavretých priestoroch zo zlým vzduchom....

jajka

Dusty-dík za odozvu,hmm,kávu zbožňujem a pijem ju 3x denne s mliečkom:-)
Dnes som mala tlak 88/52,takže asi ozaj mi niečo je a začíňam sa báť...Možno aj to teplo robí svoje...