Chlpky nad hornou perou

desire00

Ahoj, ja so mala podobný problém a strašne som sa za to hanbila. Najprv som si ich zacala vytrhavat pinzetou ale strasne ma to bolelo. Potom som objavila pásiky VEET, sú fakt skvelé. CHlpky sú potom jemnejsie a menej ich vidno.depilujem si to priblizne po 3 tyzdnoch a ked je nieco vidiet tak si dopomozem pinzetou. Ked som si to depilovala prvykrat, strasne to bolelo ale postupne si na to zvyknes. Pouzivanim pasikov sa mi zvysilo sebavedomie...tak HURÁ do toho :-)

veeeeeeeeeet

Baby ja som mala tiež ten PROBLEM...!!!!
Riešila som to hladala som po internete ako by som sa ich mohla zbaviť a strašne som sa za to HAMBILA...nemohla som sa na seba pozreť v zrkadle ..!!!!
Tak som sa raz nasrala a vbehla som do drogérie kupila som si *Veet Voskové pásiky* cca 200sk* trochu som sa aj hambila tak som to rýchlo schovala utekala domov ... Na začiatku to strašne bolelo ale stálo mi to zato ako to ani nebolý je to chvilková bolesť :D:D...iba STRHNEŠ a máš po probleme....JE TO TO NAJLEPŠIE teraz som už SEBAVEDOMEJŠIA :) a stojí to zato...TAKŽE NEVáááhajte ...!!!!!!!

kocecka32

skúšali ste cukrovú pastu? je to super, dá sa to použiť všade - úplne. a môžete si to robiť aj doma a nemusíte chodiť ku kozmetičke. pozrite si stránku www.cukrovadepilacia.sk - tam je o tom všetko.
čaute

121212da

zdravim , no ja som kupila peroxid vodíka a s tycinkou si ich natieram raz za dva dni ...a su svetlulinke takmer nevidiet absolut spokojná :D

sarochan

aj ja mam chlpki a velmi sa za to hanbim lebo som hneda a fuzi su mi vidno a ket su to hormoni mam ist k lekarke a da mi abletki?ale ja som este panna vadi to hmm?

vicky ???

ahojte, potrebujem sa Vás na niečo opýtať a to dosť súrne. Totiž, v utorok som objednaná ku kozmetičke na depiláciu. No po prečítaní určitého článku som sa rozhodla, že chcem zájsť za gynekológom aby mi skontroloval hormóny. Pretože sa vraj na to predpisuje antikoncepcia. Ale teraz neviem, že keď pôjdem v utorok na depiláciu a až potom niekedy za gynekológom, či sa s tým bude dať ešte niečo robiť....chápete...ak už bude depilácia za mnou....prosím pomoc...

kajka

No ja som bola na laseri uz asi 6x a stale je nieco vidno, ale nie je to uz take ako na zaciatku, tak snad to pomoze ked budem chodit aj nadalej, lebo sa toho chcem navzdy zbavit. Pani povedala ze teraz som v druhej faze a malo by to zacat uz miznut. Tak snad...