Chlpky nad hornou perou

nefertiti22

tak potom zaloz novu temu, s tym ci to pomohlo alebo nie...aj ked netuasim kde tato rastlina rastie...ale asi tak vsade...ale teraz ju asi ennajdem, asi je skoro este, nie?

[zruseny12]

SPÔSOB POUŽITIA
Zápar 1 zarovnaná lyžička byliny na 1/4 litra vody, nechá sa zapariť.
Čerstvá šťava Listy, stonka a kvety sa umyjú a ešte v čerstvom stave sa odšťavia v odšťavovači (na vonkajšie používanie).
Tinktúra Ako homeopatický prostriedok, možno si ju zadovážiť z lekárne (v Rakúsku, pozn.prekl.).
Vínový výluh 30 g lastovičníka aj s koreňom sa zaleje 1/2 litrom bieleho vína a nechá sa stáť 1 až 2 hodiny, potom sa scedí a pije po dúškoch

...alebo sa pozri na tu stranku na LASTOVICNIK VACSI

mna to dost zaujalo,tak to vyskusam niekde na ruke,lebo som zvedava,ci je to pravda...a toho LASTOVICNIKA je vsade plno...
ja som si s nim napr.odstranila bradavice an rukach,nikdy som nemala bradavice,ale mala som take obdobie,ze sa mi vyhadzali na ruky...
kupovala som si vselijake vodicky z lekarne a nic nepomohlo...
a raz mi jedna znama poradila LASTOVICNIK,potrela som si len par bradavic a zmizli mi vsetky bradavice ake som mala po rukach,zrejme sa to dostalo do krvi a znicilo to virus,co tieto bradavice sposobuje...
tak aj tie chlpky,mozno nejakym sposobom poskodi vlasovu cibulku a vlas vypadne,alebo neviem...nebudem dopredu robit zaver-VYSKUSAM A UVIDIM...

[zruseny12]

NEFERTITI
tu to je...

Chlpy na tvári, silné ochlpenie na rukách a nohách žien poukazujú na poruchy obličiek. Postihnuté miesta sa natierajú šťavou z Iastovičníka, ktorú môžeme získať v odšťavovači (čerstvá šťava sa v chladničke udrží až pol roka), šťava sa nechá niekoľko hodín pôsobiť, potom sa miesto umyje jemným mydlom a trošku vysušená pokožka sa natrie nechtíkovou masťou alebo rumančekovým, prípadne ľubovníkovým olejom (pozri Spôsob použitia).

ak myslis toto...este tu dam -SPOSOB POUZITIA...
alebo este lepsie chod na google.sk
do vyhladavaca si daj ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE
a chod na tuto stranku a tam si najdi LASTOVICNIK a tam si mozes precitat co len chces a aj o nych bylinkach ak ta to bude zaujimat...

gulicenkaa

ja som sice hak nikdy nebrala, ale po lasere mam s chlkami nad perou pokoj ... ale zase boli len take drobne, ze ich bolo vidno fakt len z blizka, ale pre moj dobry pocit som sa ich zbavila a teraz je to super pocit :) a ani to nestoji vela kedze je to mala oblast :)

[zruseny12]

...no asi ano,ked to tam tak pisu/je to clanok skopirovany zo stranky ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE/
...tiez som bola prekvapena,preto som to tu dala,ale neviem ci by to aj bolo mozne odstranit tie chlpky LASTOVICNIKOM...

[zruseny12]

...toto je dost zaujimave
lastovicnikom sa odstranuju -
Chlpy na tvári, silné ochlpenie na rukách a nohách žien poukazujú na poruchy obličiek. Postihnuté miesta sa natierajú šťavou z Iastovičníka, ktorú môžeme získať v odšťavovači (čerstvá šťava sa v chladničke udrží až pol roka), šťava sa nechá niekoľko hodín pôsobiť, potom sa miesto umyje jemným mydlom a trošku vysušená pokožka sa natrie nechtíkovou masťou alebo rumančekovým, prípadne ľubovníkovým olejom (pozri Spôsob použitia).
Okrem toho možno podstúpiť liečenie čajom z pŕhľavy, piť aspoň tri až štyri šálky denne, alebo využiť sedacie kúpele z prasličky na zlepšenie prekrvenia obličiek (pozri heslo Praslička roľná).

casiko

Keď depilovať vrchnú peru, tak jednoznačne laser.Teraz mi stačí ísť 1x na jar,1x na jeseň.Je to najmenej bolestivé a dve tretiny chĺpkov už nerastie!Vosk, alebo ošetrenie u kožnej(vypaľovanie ihlou)by som už nechcela zažiť.