Chlpky nad hornou perou

beriooo

Ahojte. ja mám doma lasérový epilátor tento: hespac.com a som s ním úplne spokojná ..- jasné že výsledky neuvidíte po týždni, ale chce to trpezlivosť, keďže to nie je také silné ako v salóne.. keby bolo tak by sa asi polovica žien kvôli kráse a hladkej pokožke dopálila))

berioo

Ahojte. ja mám doma lasérový epilátor tento: -odkaz odstránený- a som s ním úplne spokojná ..- jasné že výsledky neuvidíte po týždni, ale chce to trpezlivosť, keďže to nie je také silné ako v salóne.. keby bolo tak by sa asi polovica žien kvôli kráse a hladkej pokožke dopálila))

Ivka120

Ahojte mam 19 rokov a rastu mi chplky nad perou a je to dosť vidieť...a neviem čo mam robiť či mi vosk bude zaberať alebo nie...nerastu po tom vosku ešte viac ako pred tym? dosť sa bojim že mi to bude ešte viac vidieť a budu hrubšie a tmavšie a že si to budem musieť trhať každy druhy deň...vie mi niekto poradiť kto s tym ma skusenosti? a poradit mi aka je najlepšia značka vosku?

12345_6789

Ja si tiež už ale 2 roky odstraňujem chlpky, naskôr pinzetou potom ma to nebavilo som začala chodiť kozmetičke a prišla som na to že sa mi to neoplatí tak som si našla v skrinke epilátor a odvtedy fungujem tak nebolí ma to už vôbec ale v poslednej dobe si ich musím depilovať každý druhý deň a to už je podľa mňa veľmi často neviete mi nejako poradiť skúsiť niečo nové..len niečo aby mi ich nebolo vidieť, zas nechcem si ich nechávať narasť aby mi pomalšie rástli to by bolo moc vidieť zatial..som čítala o tých balea pásikoch neviem ci to skúsiť..už mi to je až moc vidieť a mám aj také ako keby jazvy lebo keď som s tým začínala som si nedávala nijaké krémy na upokojenie a teraz je to bez make-up hrozne s tým už sa už asi nič nedá??..možte niekto poradiť?

12345_6789

Ja si tiež už ale 2 roky odstraňujem chlpky, naskôr pinzetou potom ma to nebavilo som začala chodiť kozmetičke a prišla som na to že sa mi to neoplatí tak som si našla v skrinke epilátor a odvtedy fungujem tak nebolí ma to už vôbec ale v poslednej dobe si ich musím depilovať každý druhý deň a to už je podľa mňa veľmi často neviete mi nejako poradiť skúsiť niečo nové..len niečo aby mi ich nebolo vidieť, zas nechcem si ich nechávať narasť aby mi pomalšie rástli to by bolo moc vidieť zatial..som čítala o tých balea pásikoch neviem ci to skúsiť..už mi to je až moc vidieť a mám aj také ako keby jazvy lebo keď som s tým začínala som si nedávala nijaké krémy na upokojenie a teraz je to bez make-up hrozne s tým už sa už asi nič nedá??..možte niekto poradiť?

AbbieChatte

CHĹPKY SI TRHÁM PINZETOU UŽ 5 rokov. :)

Keď som mala asi 13 začali mi tieto fúziky rásť. Hanbila som sa sama pred sebou, pretože to ešte nebolo vidno. Neskôr, keď som mala asi 14-15, som sa zato začala hanbiť aj verejne. Nikto sa mi neposmieval, ale videla som tie pohľady kamarátov na moju hornú peru. Keď som použila make-up vyzeralo to hrozne. Fúziky boli v podstate ešte viac vidieť a to som už nevydržala. Sadla som si na posteľ s krémom, pinzetou a zrkadlom. :) Vytrhala som si ich a odvtedy je to u mňa bežná vec.

Umyjem si tvár vodou, nakrémujem si hornú peru, aby mi pokožka zmäkla a začnem vytrhávať chĺpky. Najprv jednu stranu pery, potom druhú a nakoniec stred. Nebolí ma to, už som si zvykla, ale stred pery je asi stále najbolestivejší. :) Keď si všetky chĺpky vytrhám, umyjem si tvár od krému a poväčšine použijem ešte nejaký peeling alebo čistiacu vodu. Nakoniec si hornú peru natriem upokojujúcim krémom alebo nejakou mastičkou. Vždy si fúziky trhám večer, aby si podráždená pokožka odpočinula a ráno vstanem s krásnou, hladučkou pleťou bez fúzov ! :)

Túto moju procedúru praktizujem asi raz za týždeň, čo je vcelku fajn, pretože si vždy spravím aspoň taký deň pre seba a "odchlpím" sa úplne všade. :) 5 rokov vytrhávam pinzetou a chĺpky rastú celkom normálne, určite nie tmavšie, skôr by som povedala, že zo začiatku som musela trhať dlho, lebo ich bolo veľa a teraz ich je pomenej a už len upravujem kozmeticky. :)

Baby, nebojte sa toho ! Ak nechcete používať voskové pásiky, tak to spravte rovno pinzetou, teraz hneď !! :):) Žiadne strachy !! Fúziky predsa ženám nepristanú, nie je to ani trochu pekné. :)

Rada1

Kočky, mohla by som sa ešte raz opýtať na to odfarbovanie hornej pery?
Aký je postup? Čo všetko ku tomu potrebujem??
Za radu vopred ďakujem:-)