myom, cysta

marfuška

Tajana,podla toho čo mi vravela tá moja kolegyna,tak ani naša lekárnička o nom ešte nevedela ani ho nepoznala,ale bola velmi rada ked ziskala tuto inf.Objednala 3 balenia a hned sa predali,takže treba sa opýtat v lekárni.Držím Ti palce a prajem všetko dobré.Zajtra mi má kolegyna priniest leták z toho lieku,večer sa ozvem.

tajana

marfuška, dakujem Ti za informáciu, počkám ešte na výsledky onkomarkerov a potom ak to bude v poriadku dala by som sa na ten INDONAL, aj ked je drahý len aby som nemusela pod nôž, ešte raz dík, pekný deň

marfuška

Tajana,nedávno bol na trh uvedený nový liek,už je registrovaný aj na Slovensku.Volá sa INDONAL,je to liek na prírodnej báze a je presne určený na Tvoje problémy.Čiže na myomy,cysty a pod.Zatial ho poistovne asi neuhrádzaju a je dost drahý.1 balenie /15 tbl/ stojí okolo 650 Sk.Užívajú sa 2 tbl denne takže na mesiac treba 2 balenia a kúra má trvat minim.2 mesiace alebo do vymiznutia prízn.Udajne sú s ním velmi dobré výsledky.Skús sa poinformovat v lekárni.Moja kolegyna užíva už druhú dávku a je velmi spokojná.Takže držím palce.A ináč cysta je ako nejaká bublina, ktorá može byt zaplnená tekutiniu a može prasknút aj sama.