myom, cysta

mira

Operácia pri myomoch a cystách nie je nutná. Tieto útvary vznikajú, keď telo nemá kam odpratať a nestíha vylučovať nadbytočné tuky a hlieny z organizmu, tak ich tam skladuje. Ak ich prestaneš prijímať a vyčistíš si krv, tá ich postupne odplaví a vylúči bežnými cestami.
Ide hlavne o živočíšne a stužené tuky a v tomto prípade aj kombinácie s mäsom a cukrom.

slavka742

aj mne včera zistili cystu na maternici 6,5mm a lekár mi povedal,že by sa to mohlo dať rozbiť aj injekciami.TRIPSINOM.V to pevne dúfam,lebo sa veľmi bojím operácie.

puficek

ake zdrav.komplikacie mozu nastat po vyoperovani myomu spolu s maternicou.na co treba davat pozor,ake su priznaky straty vapnika.dakujem

anulik

Ahoj mam strach mozno aj zbytocny mam cysty ale neviem ake presne dnes som bola na krv zajtra budu vysledky trpnem ako nikdy.

aretusa

Ahoj Tajana. Čo sa týka charakteristiky myómov a cýst, skús cez vyhľadávač zadať tieto slová ako heslá a choď na stránku primar.sk, tam nájdeš odbornú odpoveď. Z praxe môžem povedať, že keď sme sa s priateľom rozhodli mať dieťa, na bežnej kontrole mi lekárka zistila 2 dvojcentimetrové myómy. Mala som rizikové tehotenstvo, ktoré prebiehalo úplne nádherne a v pohode, iba v 8. mesiaci som sa dostala do nemocnice kvôli bolestiam na mieste, kde rástol najväčší myóm, nasadili mi infúzie, o 4 dni som bola doma a riadne v termíne som porodila prirodzenou cestou zdravé dieťa (52 cm, 3 a pol kg). Mala som 36 rokov. Teraz mám 44 a chystáme sa na druhé dieťatko. Opäť s myómami a s nádejou a optimizmom. Myslím si, že psychika je veľmi dôležitá a to, aby si sa vedela šetriť, nedvíhala nič ťažké, dbala na životosprávu a dieťatko postavila v svojom hodnotovom rebríčku na prvé miesto. Želám Ti veľa šťastia.

RNG

Jod , jeho uloha pri tvoreni enzymov. ktore pomozu odpratat rozne nefunkcne utvary v tele, vcitane cyst uz bola preberana mnohokrat.
Telo je schopne cysty reabsorbovat a treba mu v tom pomoct(enzymi, jod selen zinok antioxidanty)

RNG

Indonal je 150 mg balenie vytazku z kapustovitych- indol 3 carbinol. V tele sa premeni na DIM, di indoil methane
Davkovanie oboch odporucene proti cystam je 2x500 mg.
Niektori ludia nevedia premenit I3C na DIM, takze pre nich je I3C neucinny
Zoparkrat som uz spomenul pouzitie jodovej tinktury na cysty, transdermalne.