myom, cysta

martulienka

Ahojte dievcata, konecne som doma po dovolenke a mozem sa pripojit k diskusii.Vidim, ze stale je nas viac.Marfuska citam od teba same pozitivne sparavy a som tym nadsena.Ja uzivam uz druhy mesiac INDONAL a ked doberiem tuto davku pojdem na sono a dam vam vediet ako som dopadla. Vcera som obehla lekarne a pytala som sa na to vyhodne balenie ale este zatial o tom nikto nevedel.Dufam, ze po reklamach v casopisoch si ho budeme moct zakupit aj v lekarnach za vyhodnu cenu.
Zelam Vam krany predlzeny vikend.

marfuška

Myslím,že ho kolegyna užíva 3.mesiac.Bola na sone vaječníkov,cysty jej nenašli.Tiež som jej vravela o tom vačšom balení,len neviem či ho kúpila,lebo sme dlho neboli spolu,dovolenky.Mne treba ist tiež na kontrolu ku ženskej,len neviem kedy sa tam vyberiem.Minule mi prezradila,že mala podozrenie na "myomček",ale naštastie sa to nepotvrdilo.Uvidím čo ma čakaá.Prajem pekný víkend.

Ena1

Ahoj, Marfuška! Ďakujem aspoň za malú odozvu na môj príspevok. Tá Tvoja kolegyňa užívala Indonal ako dlho? Počula som, že má byť dostupné väčšie balenie za lepšiu cenu. Ak o tom niekto viete, napíšte. Vidím, že s podobnými problémami nás je viac. Dobre padne prečítať si skúsenosti a rady iných? Môže sa ozvať niekto, komu vybrali maternicu aj vaječníky? Ako je na tom po operácii? Bojím sa jej a liečbe potom. Nechcem si narobiť ešte väčšie problémy. Želám všetkým pekný deň ,aj keď vonku je hrozne. Zdravím marfušku a všetkých, čo prispievajú do fóra. Ahoj! Elisa.

marfuška

Ahoj tajana.Všetko je zatial OK.Som rada,že Ti výsledky dopadli dobre.Ja som bola minulý týžden na kontrole v Lubochni,tiež dobre.I ked je hrozné počasie tiež Ti prajem pekný víkend a nech aj cytologia dopadne dobre.

tajana

ahoj marfuška,musím Ti napísať, dnes som volala za výsledky z onkomarkerov a je to NEGATÍVNE, takže zatiaľ chvalabohu, idem ešte na cytológiu budúci týždeň a ty ako sa máš,si v pohode, prajem Ti všetko dobré, pekný víkend

tajana

ahoj marfuška, takže aj ty si si preskákala svoje, budem Ti držať včetky palce, aby to bolo v poriadku, píšem Ti až teraz, lebo som bola odcestovaná, na tie testy pôjdem tento týždeň, zatiaľ som INDONAL nekúpila, rozhodla som sa že počkám na tie výsledky, závisí to od toho či ho budem užívať, čo ked bude potrebná operácia, ak nie tak ho začnem v každom prípade brať, vidím, že je nás viacero s týmito problémami, budem rada ked aj ostané baby napíšu svoje poznatky, pocity, človek sa aspoň necíti tak bezradný, aký prístup majú gynekológovia, budem rada, marfuška, dakujem Ti a prajem všetkok dobré, papá

marfuška

Ahoj Elisa.Ja osobné skúsenosti s Indonalom nemám,viem o nom len od kolegyne.Ale ako som už písala,ona má cysty v prsníkoch a tie sa jej zmenšili.Určite to nejde naraz a potrvá to nejaký čas,kým sa to všetko upraví.Je to výrobok,či ako to nazvat,prírodného povodu,to zn.že nie je vyrobený z nejakých chemických látok,čož je velmi dobré,si myslím.Škoda len,že je zaradený medzi výživové doplnky a nie lieky,lebo potom ho poist.nemožu preplácat.A človek nikdy nevie,možno ho budem aj ja raz potrebovat.Pozdravujem a prajem všetko dobré a nech Indonal zaberá.Pekný zvyšok dna.

elisa

Ahoj,dievčatá. Skúsila som sa zapojiť do debaty o INDONALE. Podarilo sa i keď s chybami, za ktoré sa ospravedlňujem. Indonal som bez problémov dostala v lekárni v Prievidzi na starom sídlisku, kde mi ho na požiadanie objednali u firmy v Bratislave, ktorá je uvedená na obale lieku- stánka www.pharma.sk, našla som aj informácie na stránke priamo www.indonal.sk.doteraz som nenašla nikoho, komu by to osobne pomohlo. Kto máte skúsenosti, ozvite sa. Zdravím dievčatá s myómami na maternici a držím palce!

elisa

Zdravím! Dlho hľdám niekoho, ktor má skúsenosti s INDONALOM. Moja lekárka sa nad tým len pousmeje. Mám myóm na matenici, užívala som ho dva mesiace. Dostala som menzes presne na čas,posledný mesiac menej dramaticky. Aspoň mám taký pocit. Neviem, či ho po nejakej prestávke znovu budem brať.Rada si prčítam Vaše názory. Ahoj.