výtok - bielozlty, zapacha

misenka3

ahojte..mam problem..uz asi 2 roky mam vytok najskor bol normalny priesvitny nesmrdel nic..ale pred nedavnom som mala pri moceni hrozne bolesti krvacala som a asi 3 krat sa to opakovalo..a teraz mam biely az zlty vytok ktory smrdi...prosim poradte co to moze byt...dakujem:)

jajkafr

Simončiči
povedz o tom mamke, možno by bolo vhodné navštíviť detského gynekológa. Alebo môže ísť o výtok, ktorý je normálny u dievčatiek pred tým, než nastúpi menštruácia.

xyxyz

preboha zeny, ved vytok biely alebo priesvitny nie je choroba..je to prirodzeny sekret posvy pocas cyklu...vytok nesmie byt hrudkovity, zlty, zeleny a nemal by byt ani krvavy a smrdiet po rybacine..

ved naco su asi tak intimky na kazdodenne pouzitie?zeby na vytok, ktory ma skoro kazda zena, jedna viac, jedna menej, jedna pocas celeho cyklu a ina zas len pocas ovulacie?

petruška

dooomc, chod na vysetrenie k doktorke albertovej dnes som pocula rano v radiu, hovorila na jemne melodie tak som si na nu spomenula, ona je skvela liecitelka robi v bratislave.

26_lubica_26

Ahojte
z vlastnej skusenosti vam poradim to , ze pite vela cajov .. rozne bylinky hlavne sypane .. ako je zihlava+praslicka+mysi chvostik+alchemilka ... velmi dobre to pomaha na taketo zenske problemy 2x denne si navarte cajik a poctivo pite aj 3 tyzdne v kuse... uvidite ze sa to zlepsi ... a hlavne je vysadit cukor..sladkosti a pit menej kavy
prajem skore uzdravenie

dooomc

ahojte..ja mam vytok kazdy den a to uz dobrych par rokov..:( mam sice iba 14 ale je to strasne.uz som vyskusala vselico mozne a nic nepomaha.POMOC! chcem sa toto konecne zbaviť, poradte nieco prosim..dakujem

Slzka

Dobry den ja mam taky probleem mala som pohlavny vstik z priatelom a po tom som doostalaa neprijemny zlto biely vytok ..nemaam ani svrbenie ani palenie u gynekologa som ete nebolaa bojim sa ze som tehotna ....moze to mat nico stym spoločne ??..porsim poradte mi ....:)

cukricek3223

cawte cawte.ja by soom s alen chcela spytat.ja osm mala tiez problemy s tymto zapachajucim vytok a liecila som sa na too asi tak 2-3 tyzdne antibiotikami..preslo mi to a teraz sa mi to zase vratilo..nesla som uz gynekologovi a pouzivam rosalgin..je to na vnutorne cistenie..preslo mi too...teraz to nemam..je to mozne?

jajkafr

festerica
hoci nemám 14, ale poradím ti :) ak máš zapáchajúci výtok akejkoľvek farby tak choď k lekárke... povedz o tom mamke a choď ku gynekologičke... ak máš priesvitný výtok bez zápachu tak všetko je v poriadku