výtok - bielozlty, zapacha

jajkafr

čokoládka
každý sme iný, u každého trvá inú dobu kým dostane menzes od začiatku výtoku... aký je ten výtok? ak je priesvitný, prípadne biely a nezapácha, nič ťa nesvrbí ani neštípe je všetko ok... no ako to máš povedať mamke :) jednoducho jej povedz že by si chcela nosiť intimky lebo máš výtok... ona to pochopí... pre teba je určite blbo baviť sa na túto tému s niekym, ale my dospelý to už berieme inač, je to súčasť nášho života aj ty si zvykneš :)

jajkafr

čokoládka
každý sme iný, u každého trvá inú dobu kým dostane menzes od začiatku výtoku... aký je ten výtok? ak je priesvitný, prípadne biely a nezapácha, nič ťa nesvrbí ani neštípe je všetko ok... no ako to máš povedať mamke :) jednoducho jej povedz že by si chcela nosiť intimky lebo máš výtok... ona to pochopí... pre teba je určite blbo baviť sa na túto tému s niekym, ale my dospelý to už berieme inač, je to súčasť nášho života aj ty si zvykneš :)

0987654

PRE : JAJKAFR ja som cokoladka ale intimky ako mam povedat mame ye ich chcem nosit ? a vztok uz mam oklo 1 az 1 a tristvrte roka.... je to normalne ? moja kamoska ma 11 a mala vytok dakych 5 mesiacov a dostala menzes .... prosim radu :-) dakujem ..

jajkafr

čokoládka
výtok v tvojom veku môže znamenať, že čokoskoro dostaneš menštruáciu... takže to netreba riešiť, nos intimky, dodržiavaj hygienu :)

čokoládka

ja mam vytok mam 11 a je to dost neprijemn e .. mamine som o tom us vravela ale mi nic nato nepovedala .. co mam robit ? ... pomozete mi prosiim ?

macka26

mycomax mozes brat myslim po kazde ked mas diskomfort.. ovsem ak je to casto.. mala by si navstivit imunologa ohladom tejto veci... v pribalovom letaku na internete najdes viac info o tom ako casto mozno liek pouzit

Loles3

Ahojte, najprv som mala normálny biely bez zapachu vytok... Lenže potom mi zistiliže mám zapal močových ciest, brala som antibiotiká,ked som ich dobrala zacal sa mi neprijemny zltkasty zapachajuci výtok :... Už to mám skoro rok.. Bola som na gynde nič mi není , tak potom preťo mi zapácha a mám hokaždý deň? (používam intimky, sprchujem sa každý deň)

NTLK

Chcem sa opytať, po akej dobe môžem zobrať opat tabletku Mycomax. Znova mam mykozu a tabletka mi minule pomohla.

misenka3

ahojte..mam problem..uz asi 2 roky mam vytok najskor bol normalny priesvitny nesmrdel nic..ale pred nedavnom som mala pri moceni hrozne bolesti krvacala som a asi 3 krat sa to opakovalo..a teraz mam biely az zlty vytok ktory smrdi...prosim poradte co to moze byt...dakujem:)a prosim odpiste mi na mail-misenka3@azet.sk..dakujeem