výtok - bielozlty, zapacha

Nikuš

este som nenapisala ze to svrbenie trvalo asi mesiac od vtedy ma tam uz nesvrbelo ale zacali tie vytoky a ten zapach poradte

Nikuš

ahojte...aj ja mam taky problem...mavam vytoky uz asi viac ako pol roka...zo zaciatku ma tam dole zacalo svrbiet potom prisli biele vytoky a potom zapach ako rybacina nieco take teraz mavam take bielo-zlte vytoky...ak dostanem menstruaciu tak je vsetko v poriadku je to lepsie ale ked odide zase je to tu...bojim sa co mam robit?

mataBB

porinda ninto ti nepomoze cez forum..toto nie su srandicky s taketo veci moze vyriesit len gynekolog po prehliadke, ak nechces mat nejake trvale nasledky

PORINDA

pred nedavnom som dostala menzes ...teraz ked som uz prestala krvacat mi zacal taky vytok ale zapacha ..strasne sa bojim nic ma neboli ani nesvrbi a nestipe mam len 15 a nemala som ziadny pohlavny stik co to mozem mat ...strasne sa bojim ist gynekologovy nemohly by ste mi pomoct nepomohol by mi aj ta alchimela a hluchavka ? strasne prosim pomoztemi

emeline

kup si hluchavku bielu sypany caj, alebo Alchimelku sypany caj, a uvar si caj a pi vela cele dni. Z Alchimelky si urob kupel v lavori, alebo vo vani, uvar ju ako caj a oplachuj sa, pomoze. Este dobre case je Gynastan, dostat v lekarni, obsahuju tiez Alchimelku a Hluchavku bielu

vikyyy

Ahoj, mam taky problem ze mam vytok ktory bol najprv zltkasty a teraz je biely .. nenosim intimky ... ale uz ho mam dake 2 roky ale menzes som este nemala .. prosim poradite mi co mam s tym urobit aby to prestalo ? Dakujem

jajkafr

fghjko
pred prvou menštruáciou zvykne byť určitý čas výtok... ja osobne som ani nevedela kedy som ju dostala... :)
čokoládka
ak ten výtok zapácha bolo by dobré navštíviť gynekologičku... ale o tom sa musíš porozprávať s mamkou...