Male prsia

katika88

July netrap sa,ja mam tiez velmi male prsia a vzdy som sa bala ci ma taku bude niekto chciet.A teraz mam chalana ktory by ma nevymenil za ziadnu inu.Ked ta niekto lubi tak ta lubi aj s malickymi prsiami.Kazdy spravny chalan by ti povedal ze prsia nie su vsetko,kto tvrdi nieco ine tak je blbec co nevie co je laska.Tak sa uz netrap lebo nie je preco.A nevyhadzuj peniaze na plastiky a tabletky,radsej si kup nejaku dobru push-up podprsenku a mas prsia za par sekund.A take velke ake len chces,podla toho kolko vypchavok si tam das :-)

jaja

Ja som to užívala, a prsia mi neporástli ani o milimeter, akurát som vyhodila 16000 Sk, za 2 balenia.
Takže ma skoro porazilo a tom som mala 21 rokov, ked som to brala, a prsia mám menšie ako chalan.
Takze som aj nadalej nestastná so sebou a teraz aj bez penazí.

DankaN

Ahoj july, ak si na tom velmi zle, že máš menšie ako chalani a máš ukončený vývin tela, čo znamená že máš cez 18 rokov, tak ti vrelo odporučím dosť drahý prípravok, ktorý sa nachádza aj na www stránkach. Informačne sa tam môžeš mrknúť. www.erdic.sk Hlavne ti neodporúčam plastiky, iste máš mnladý organizmus a je škoda začať ho krájať.Je to predsa len zásah, a neskôr, keď by si chcela mať dieťatko-budeš mať obavy čo ako s kojením. Na veľkosti poprsia aj záleží aj nie. Zo živočíšneho pohľadu asi nezáleží, ale z estetického ...no povedz káždá sa chce páčiť- aj sebe.Ten erdic je dosť drahý, priprav sa na to že ti oči vylezú z jamôk.

kupelnik

tak zalezi samozrejme ked ta vidia na ulici chlapi a ocumuju, taky ktory chce s tebou stravit zivot ten ta lubi taku aka si... tak sa nestresuj...