Male prsia

toto

Moja priateľka nemá veľké prsia, také menšie ale veľmi zlaté, a určíte som s ňou šťastnejší, aj preto že ona ma miluje, vie sa postarať o domácnosť, rozosmiať ma, samozrejme ja ju milujem tiež, ako by som mal mat nejakú so 4kami, na ktoré by sa dobre pozeralo ale ktorá by bola sprostá, nič by nevedela a ešte by sa aj k:rvila kade tade... vzťah určite nie je o (.)(.)

scotty

nepišem za všetkých chlapov... na veľkosti nezáleží - v tomto prípade by to sedelo dokonale...
problem vidim skôr v inom, dievčatá, ktoré si niečo také, ako velkosť prs, krivé zuby, škúlenie veľmi pripúšťajú skončia ako zakomplexované a bez sebadôvery... s holkou bez prs vydržim bez problemov, ale so zakomplexovanou, neistou, ustrachanou ženou nie...

chlapec5846

July, urcite mas krasne prsicka, mne sa tiez pacia malé. o to nejde, zalezi od tvojho partnera ci je zamerany viac na hmotu, alebo na ducha. jednoducho ta musi lubit, potom zistis ze aj z vyrazkami sa prestanes trapit. / vela robi aj vkus chlapa, ale asi viacerim sa pacia vacsie kozy, ale ti ktory si vyberaju partnerku podla tela ti nestoja za to.

lolec

@chcem: teraz neviem ci chces byt zena alebo muz.. xD ale ak si trosku pri sebe a mas tzv. zenske prsia tak najlepsie bude schudnut a chodit do posilky cvicit 3x Benchpress (dole hlavou,rovno a sikmo), pullover, rozpazovanie v lahu s cinkami, Pec-deck.. A doma mozes na zaciatok kliky

chcem

som mlady chalan a chcem aby som mal pekne prsia ..mam take male jednotky a neviem preco...aj ked cvicim nepomaha mi to tak radsej by som chcel nosit podprsenku co mam robit aby mi rastli prsia ako zene ?alebo co mam urobit aby som mal prsia ako muz?

jacquelin

jo jo, presne tak.. aj ja sa predtym strasne trapila. teraz mi je to jedno a dokonca si myslim ze sa to ku mojej postave aj viac hodi. priatelowi sa pacia, tak neni o com. a ..mam spoluziacku ktora ma teraz v osemnastich prsia po pupok. radsej moje jednicky ako nevem kolkatky v osemnastich po pupok. po dietati ich bude mat po kolena?? a v 50-ke po clenky??jedny to maju lepsie teraz, ine potom.. ale hlavne- treba sa s tym vediet zmierit!

pity

Baby, hlavu hore, aspoň nemáme problémy s chrbticou a možno to vyznie hnusne, je to však pravda, keď budeme staré, nikdy nám nebudú visieť prsia po kolená. :)

zuzanka2221

tiez patrim do skupiny bab,ku ktorym priroda nebola moc stedra co sa tyka prs.ked som bola mladsia mavala som z toho komplexi.chalani mali sproste poznamky a tak.ale postupom casu sa na to nejako zabudlo.teraz mam chalana a ktory ma lubi taku aka som.a ty chalani ktory si z mojich malych prsiciek robili srandu su teraz mojimi dobrymi kamaratmi a niektory boli aj viac.tak niet ocom.nezaujima ma ci sa pacim ostatnym ale hlavne aby som sa pacila mojmu priatelovi.a myslim ze on by ich za ziadne balony z casakov nevymenil.

tema

Mam dievca "ktore si mysli ze tam nema bohviečo." Každému chalanovy sa páčia iné prsia - to je pravda. Ale ani jeden chalan a to mi verte kocky by nechcel mat v skutočnosti doma tie bombastiské balony v péčkach. To su KECY. 8smi z desiatich chalanov tuzia po prsiach "akurát do ruky" To su tie akurát. Ale suamozrejme su chalani ktorým sa pácia aj velke prsia, ano to ano. - proste Kazde zenske prsia su krasne a vzrusujuce a sexy !!! Moja priatelka zacala uzivat antikonc. a mierne sa jej zväcsili prsia. No ja si na ne nemozem zvyknut. Su krásne ako pred tym ale trosku väcsie a ja uz som nesvoj. Takze tym kockam co si myslia ze maju male prsia odkazujem. Menej je niekedy OVELA Viac.