Male prsia

geco

zase nevyvracajte tu myty a neutesujte babu a vlozte do svojich prispevkov aj troska reality.....je pravda ze existuju aj muzi ktorym sa pacia mensie prsia,no je ich vyrazne menej oproti ostatnym.....ale,mne sa pacia hocijakeho tvaru ale omnoho viac predsa len vacsie,ak aspon nejake mas,nemusis sa bat...horsie je mat ziadne :///

grmb

to suzzan: "pekné prsia sú pre mužov bez fantázie" ??? Neviem kde žiješ ale zapotila si riadnu hlúposť. Ja mám až chorobnú fantáziu a pekné prsia sa mi páčia. Určite by som dal prednosť pekným pevným prsiam :o)

suzzan

July, pekné prsia sú pre mužov bez fantázie ! A never všetkému čo počuješ a čítaš. Čo chlap to názor a iný vkus. Niekto rád veľké bradavky, niekto malé, niekto pevné a maleé prsia, niekto dokonca vačšie prsia aby sa mal s čím hrať. To by si sa musela zblázniť aby si bola dokonalá a páčila sa každému. Pravda je, že chlapom sa páčia tie krásky z časopisov, aby sa mohli vyťahovať pred kamarátmi, ale ver mi, že keď už dojde na sex tak im je to v podstate jedno keď sa za svoje telo nehanbíš. Okrem toho dnešné pushupky a podprsenky dokážu divy.

bluf

Ak môžem prehovoriť za mužské pokolenie. Tak omnoho dôležitejšie ako veľkosť pŕs je ich pevnosť a tvar. Asi nikomu sa nepáčia "knedle" po pás :o) ale asi ani tentilky pod kobercom :o)

hoptaw

Práve som sa dočítal na internete, že prehltanie spermíí vedie k rastu poprsia. A na veľkosti pŕs nezáleží.... Je to asi v tom zmysle ako ked zeny hovoria veľkosti mužskeho penisu