Male prsia

Werewolf

Myslim, ze Sigmund Freud by Vam vysvetlil preco sa muzom pacia velke prsia ;) Ina vec ale je, aku dolezitost tomu prikladaju. Tu uz mozu nastat rozdiely, ale myslim si, ze ziadny muz by nemal nic proti malym prsiam, pochybujem, ze by to nejakemu chlapovi vadilo.
Ja osobne davam prednost krajsiemu tvaru ako velkosti.

cia

ahoj july..to ze chalanom ide len o velke prsia tak to je riadny blud...ja mam tiez pomerne male prsia a este nikomu to nevadilo.moj sexualny zivot je dobry aj bez velkych prs...take velke prsia su aj dost an obtiaz a neprospievaju zdravemu drzaniu tela a ani zdraviu...a vela chlapcov am radsej male prsia a iba sa hraju na takych ze velke velke!!!!!!!!!!!

hapči

poviem ti tolko ser na tyhc traposov ak ide chalanovy iba o tvoj vyzor tak je to chumaj,jasne nevravim ze vyzor neznamena nic no hlavny by mal byt charakter atd....

ps:niekde som pocula ze ked pijes penu z piva tak ze to pomaha pri zvecovani prsnikov,vyskusaj.
papa

berenice17

ahoj july,nie nemusis sa bat,chalanovi ktory ta lubi je jedno ake mas prsia ,pacia sa mu take ake ich mas-a urcite ta nebude kvoly nim posudzovat.Ale ak to prekaza teba je vela liekov-ci zaberaju neviem,alebo potom operacia-ale to si dobre rozmysli.A hlavne kvoly chlapovi to nikdy nerob,len kvoly sebe ok

katika88

A ešte jedna vec, rozhodne sa trápiť nemusíš, ked ťa muž naozaj miluje tak to veľkost tvojho poprsia rozhodne zmeniť nemoze tak sa neboj na velkosti naozaj nezalezi, su uplne ine veci ktore su vo vztahu podstatne.

katika88

July bud stastna, je ovela lepsie ked mas male prsia ako keby si mala prilis velke ja uz som na to casom prisla ked vidim ze tie moje su stale pekne pevne a vyvinutejsie kamosky ich uz maju ovisnute a po porode to bude este horsie takze ozaj im niet co zavidiet.

dana5

Chalanom asi záleží na veľkosti pŕs. Rovnako ako im záleží na tom, aký typ je jeho dievča. Niekomu sa páčia veľké prsia, niekomu malé. Ja som mala opačný problém. Závidela som všetkým kočkám s vyšportovanou postavou s malými prsiami.Ver tomu, že to má výhody. Navyše malé prsia ostanú dlho pevné, vplyv gravitačného zákona sa prejaví skôr na veľkých prsiach.A to je potom podstatne väčší estetický problém /aj praktický - napr. pri športe/, ako malé prsia.

4everand1

Ja osobne mam priatelku co nema velmi velke prsia a mne sa ovela viiac pacia mensie ako vascsie prsia...inac to je len vec vkusu kazdeho chalana

kikusa

ja mam take 4....a najhorsie je ze chalan cel taku s malymi =)))))) no co uz chalanom proste nevyhoviete....ale ze vraj je na to dobre beero =)))

kiwemai

ja mam take male, ze ix ani nevidno...dobre vysportovany xlapec ma vacsie ako ja...a nie vsetkym xalanom zalezi na tom, ake mas...moja skusenost...jasne, ze by som xcela aspon jednicky, ale nie nejakym umelym sposobom...jedine prirodzenym... radsej budem bez prs akoby som mala mat silikony.