Male prsia

Patika16

Nasad si HAK a urcite sa ti zvatsia a nie len koli chalanom aj koli tebe aj ja som mala taky komplex ale ked uzivas HAK tak sa ti na sto percent zvacsia

mala matka

moj pohlad vychadza z nazoru mojho momentalneho priatela, ktory si na prsiach velmi zaklada. pre neho su prsia znakom zenskosti a matky - tak ako si zena intuitivne podla chemie vybera potencionalneho otca pre svoje dieta, tak si on vybera, narozdiel od nas vedome, matku pre to svoje. ja velmi velke prsia nemam, take normalne, sumerne mojej postave. myslim si, ze on prsiam priklada privelky vyznam, az prehnany a zbytocny. zaroven je odporcom plastiky. esteze ja som v konkurze obstala... no a mozno nastastie, ze nie vsetci chlapi maju taky nazor ako on...

jaaaaa

Ja som chalan a mne tiez nezaleži na velkosti ženskych pŕs, ovela dôležitejšie je či si s dievčaťom dobre rozumieme

vrzek

ja mam pocit ze kazde prsia maju svoje caro, velke prsia su fajn niekedy, a male prsia su fajn zase inokedy... dievca s ktorym som mal najlepsi sex a doteraz mam co sa tyka fyzickej stranky najvacsiu chut prave na nu a ona mala velmi male prsia, najmensie z tych dievcat ktore som mal...

moooncaaa

ako ktorim, niektorim mojim kamosom sa pacia velke, ini zase hovoria, ze male su viac sexi, ale pri vsetkej uprimnost, pokial mas dieru, do ktorej mozu pichnut, tak ich prsia nezaujimaju

chlapp

Myslim ze u bab je to dost velmi o psychike a sebavedomi. Podobne je to aj u chlapov v inych notoricky znamych oblastiach. Myslim ale, ze najschodnejsia cesta pre teba bude plastika (teda kym si nenajdes chlapca co ta bude zboznovat taku aka si). Naspor peniazky a daj sa na to. Urcite sa ti zlepsi pocit zo samej seba a tym padom aj vyzarovanie do okolia. A to je tiez pritazlive.

lucinka1208

babenky ja mam zas opacny problem mam vacsie prsia a vobec to nie je vyhoda takze nesmutte ze mate male prsia podla mna su lepsie ako tie vacsie mozte si dovolit hocijake topiky, svetriky a tricka zatial co pri vacsich prsiach to nie je mozne lebo vacsinou mi je vsetko male a male prsia sa daju vylepsit push-upkou zatial co vacsie nezmensim:)