Flaky na nohach

Príspevok v téme: Flaky na nohach
inka

už dlhšiu dobu sa mi robia na nohach červene flaky.kožna lekarka mi najskor v lete vravela že je to z tepla a nevenovala tomu neaku velku pozornost až teraz ked sa flaky tvoria dalej ,tak mi začala robit vyšetrenia krvne a rozne ine hlavne zapalove parametre.flaky nesvrbia ani nepalia len su.chcem sa spytat niekoho ,kto ma taketo problemy ako sa ich zbavil ake vyšetrenia by som mala ešte podstupit aby som konečne zistila čo to je.skuste mi poradit ,dakujem každemu

Veronika425

Ahojte ľudia, nemá náhodou niekto z vás nové informácie o týchto fľakoch? Často mám až bordové, či fialové nohy s bielymi fľakmi, na kožnom sa nepotvrdilo nič. Hlavne po teplej vode a v lete, vyzerá to otrasne a niekedy ma nohy aj štíphu. Po vyložení to prejde :-(

DomiiniccaDomi

Ahojte ja mam flaky na nohach vacsinou po hprucej sprche alebo proste v teple take fialovo bielo cervene po celych a netusim co to je

čitateľ

Ako vidím, tam mam tie iste problémy ako som tu čítal. Podstúpil som operáciu varixov asi tak pred 5 rokmi.No a odvtedy som bral tablety na riedenie krvi a myslím si že su to vedľajšie účinky.Tie fľaky sa mi objavili na tej nohe po operácii ,ale pri športe som mal poškodenú aj druhu nohu a fľaky sa objavili aj na druhej nohe.Mám vyskúšanú jednu mastičku ktorá je drahá a fľaky nezmiznú ,ale iba tak zožltnú. Ako už bolo spomenuté hlavne v lete sa to stupňuje a fľaky sa rozširujú.Mám ich pri potníku, tak že si ich schovám ponožkou.Toto leto už sú jasne červené skoro bordové.Mal som aj na predkolení ,ale tam sa mi stratili.