Flaky na nohach

Príspevok v téme: Flaky na nohach
inka

už dlhšiu dobu sa mi robia na nohach červene flaky.kožna lekarka mi najskor v lete vravela že je to z tepla a nevenovala tomu neaku velku pozornost až teraz ked sa flaky tvoria dalej ,tak mi začala robit vyšetrenia krvne a rozne ine hlavne zapalove parametre.flaky nesvrbia ani nepalia len su.chcem sa spytat niekoho ,kto ma taketo problemy ako sa ich zbavil ake vyšetrenia by som mala ešte podstupit aby som konečne zistila čo to je.skuste mi poradit ,dakujem každemu

zuzik1965

ja uz tie flaky mam dlhe roky a neviem sa uz ich zbavit, je to zilove ochorenie ja tiez beriem dlhe roky lieky na tlaka riedenie krvi niekedy tie flaky su silnejsie a viac a niekedy slabsie ale su a nemiznu , je to hnusne ale co mam robit musim s tym zit a neriesim to

LALKO

mam červene fľaky večšinou na nohách a rukách ktoré časom miznú a znova sa obiavia večšie svrbia a menšie nie prosím poradte mi mam ich už asi pol roka.

angel_31

Ahojte, ja sa na tieto ,,červené fľaky na nohách,, liečim už viac ako desať rokov... Mne sa to začalo objavovať keď som mala asi 7 rokov a dlho nevedeli prísť lekári na to z čoho to mám, tak som šla na vyšetrenie do BA a tam mi zistili ze mam na mandliach nejakého bacila ktorý mi vyvoláva zápal v tele...tak mi mandle vybrali a odvtedy som nemala žiadne problémy. Poradila by som teda výtery z nosa a úst a tým ktorý sa chcú obliecť aj v lete tak radím ACSORUTIN tablety, dajú sa kúpiť volne v lekárni bez predpisu, treba ich pravidelne užívať a fľaky sa stratia ale nie natrvalo..treba zistiť príčinu ich tvorenia, teda nejaký zápal v tele

Magy

Funk - a vylucil si aj mozne alergie na nejake materialy? napr. umele hmoty pouzivane v textiliach, praci prasok, avivaz - ak pracka nedokonale vyplaka pradlo, aj toto sa stava.
moze ist aj o alergicke reakcie z obuvi, stravy...

Funk

mam presne ten problem co Rik v prispevku z 24.06.11 16:29 ...uz 3 roky beham po vysetreniach a staaale netusim co to je!!!! ale ja by som rad uz aj kratasi obliekol v lete!!! ...kto to nezazil...nevie o com hovorim...ak ktokolvek viete nieco blizsie o tomto, tak mi napiste...vdaka

solmera

...tiež som objavila na nohách podobné červenkasté škvrny,niekedy až hnede,stojím v práci 12 hodín na nohách...

kucejka

Pozdravujem Vás , aj ja mám veľký fľak na ľavej nohe na stehne. Vôbec neviem z čoho to mám. Ak to nebude miznúť rozmýšľam isť ku kožnéj.

ainsa

AHOJ.tiez sa pripajam,ja som si tiez objavila tieto male cervene bodky v oblasti clenkou a povrchu chodidiel,nebolia,nesvrbia,ale mam ich z coho?zapal?nic mi nie je aspon o nicom neviem.tiez momentalne je ich neurekom ako vysip az po vrch clenkou a akoby mravcenie citim a inokedy,kedze som to zacala sledovat obcas nejakych par.statim to asi nebude,dnes som mala volno a asi cely den som presedela a oddychovala,ist na vysetrenie,hm? radsej? co vy na to...

MX

caute baby, ja som mala flaky take cervene ako presakujuca krv, boli to prasknuté kapuiláry, mala som Schönlein-Henochovu Purpuru... neviem či to niekomu z Vás pomôže , vraj vzniká zo skrytého zápalu v tele...čo sa týka flakou po sprchovaní ktoré zmiznú to by som tak typla na aleggiu na chlor alebo nejakú zložku šampónu