Introvert

Príspevok v téme: Introvert
tom

Ahoj,
chcem sa Vás spýtať aký máte názor na introvertov. Poznáte nejakého? ako s ním vychádzate? Keď už takýto človek nenarozpráva stáva sa z neho niekto "menejcenný"? Nik sa s ním nerozpráva, lebo on sám je tichý. Ale taktiež je to človek, ktorý má bohatý citový život, síce nedáva niektoré ( skoro žiadne ) veci najavo, ale predsa je v podstate taký ako ostatní. Máte podobného priateľa? Stránite sa stretnutiami s podobnými ľuďmi?

dedy

ale je to tazke len tak kecat a este tazsie s niekym kto vas pozna najma zo skoly ako nekomunikativnu osobu

uz som o sebe tolko prezradila, ma tu este niekto spozna :D
mam len 17 :)ale o nejakch asi 20 strán dozadu som spominala ze chodim na SŠ do tretiaku :) a ked sme uz zacali tuto indiskretnu temu ty mas kolko? :)

tom

no tak jej ukaz ze aj s tebou moze kecat, sak si jej to aj predviedla,
hej no skoda :( inac kolko ty mas rokov? ak smiem vediet

dedy

ja kecat velmi neviem, jedine o tych psiskach :)
A ona ma toho dost vela, nie je ako ja co poriadne ani nemam co robit, a ma inych ludi s ktorymi moze ist von

skoda ze tak daleko :)

skoda

tom

heh, ale tak pri korculovani sa dobre keca :) vidis takze so spoluziackou mozes chodit castejsie, nie?
spod tatier si, no to si relativne daleko, ja som tiez zo severu, ale na zapad od tatier, a celkom dost ;)

dedy

tom, ano inac nemam na vyber, nie je s kym, takze parkrat obehnem dedinu, a vratim sa domov, uz som si na to celkom zvykla, aspon sa nemusim prisposobovat nikoho tempu :-) inac par prispevkov dozadu som ti pisala odkial som :)

tom

ahoj dedy, no tak to je fajn, vidis ze to ide, no ono je to u mna niekedy tak ze obcas to ide a obcas zase vobec, to mavam tak striedavo :) ale aj tak skvele ze ti to vyslo. inac to sa len tak sama vezmes ze si ides zakorculovat? :)

dedy

SHAKTI, dnes som sa snazila trosicku komunikovat so spoluziackou, ktoru som stretla ked som sa bola korculovat, a hadam aka bola hlavna tema nasho rozhovoru? no predsa psiky :-), totiz ona bola na prechadzke s hafanom a stretla som ju, a komunikacia nam ani velmi neviazla, a hoci s touto spoluziackou sa v skole malokedy rozpravame, tak tentokrat nam to slo, z coho som bola dost prekvapena :o)

gomez

no vidíš, skazaton, predsa máš len niejaký názor!:) Len naozaj by si sem mal chodiť častejšie, aby si sa ho naučil aj prezentovať. Ale neboj, urobíme pre teba čo bude v našich silách.:))