Triregol

zuzinka 200

ahojte,potrebujem radu...ked prechadzam z 21 dnovej anti na triregol, tak ho mam musim zacat brat v prvy den kramov alebo az po 7dnovej pauze?

aluska

lulu lebo to je stara antika..neviem ci nepatri medzi vysokohormonalne....ako jej ucinok je ako u kazdej inej antiky.ide len o to, ze su aj lepsie, modernejsie, s lepsimi hormonmi ale drahsie..
...
a robis velku chybu ked si ty diktujes aku chces antiku...lebo doktor najlepsie vie co je pre teba najvhodnejsie...a toto rozhodnutie by si mala nechat na nom...zalezi co od nej ocakavas a aky mas zdravtny stav

aluska

preboha ako mozes takto rozmyslat?proste je lacna a hotovo...vsetky lieky su rovnako drahe? ved nejde o cenu...ty kokos normalne som v soku ze co sa tu nedocitam dnes..to uz je sila

lulu9000

ja len ci nieje nejako znizena, ked je taka lacna...lebo som uzivala lyndinette20, tak ci mam byt rovnako kludna ako vtedy :D

janelle

ahojte baby, gynekologicka mi predpisala TriRegol na upravenie menstruacie,aby som nemala take hrozne stavy. vo vedlajsich ucinkoch v pribalovom letaciku som sa ale docitala,ze moze zvysit vyskyt rakoviny prsnika, a takisto ze predtym ako ju budem uzivat mi gynekologicka ma urobit komplet vysetrenie, cytologiu,zmerat tlak a pod. Ale ona MA VOBEC NEVYSETRILA!! tak co teraz? neviem ci to mam alebo nemam uzivat...a mate este nejake skusenosti s tym? dost sa bojim teraz.