Piercing v jazyku

klafdijá

ahojte ... aj ja by som chcela pierc do jazyka ale mi to mama nechce dovolit a to je moj jediny problem ... lebo sa mohla by som si ho dat aj bez jej vedomia ale tak chcela som to najprv skusit aby mi to dovolila tak pls poradte mi dajake argumety ze to neskodi a ze to nesposobuje ziadne zrdavotne rizika a problemy prosim :):):)

walery

poradit poradit kto si dawal piersing na to iste miesto 2x?????????????????????????????, piersing na jazyku som mala rok a pol spat, vybrala som ho a teraz ho chcem naspat, zvrchu aj odspodu to tam ide len ten prostridok wrrrr, nejde, ak si to dam nanovo pichnut čo ak od spodu vide ta ihla inde a ja tam buem mat o dieru viac???...pri mojom štastí to určite netrafi...!trafí?

pumita666

ja ho mám uz 3 roky.. a to sú somariny ze stratis chutove bunky a tak...to su len vymysli tych co maju na to negativny nazor.. a vobec to nebolelo a nemala som ziadne problemy ze tie 3 roky

melli

takze lidi !! pred hodinou jsem si nechala propichnout jazik (ve studiu samozreme)a vubec to nebolelo!!!Vic to boli kdyz se kousnete pri jidle takze zadny strach!!!zacina mi to trochu natykat ale pry to je normalni,ne?;) tak hodne stesti!!! PS cytim se sexy;)

alexinQa

Ahojte. CHcela by som si dať prepychnuť jazyk..ale skoro každý ma chce od toho odradiť...ja sa ale nedám a chcem si ho dať na 15tku...proísm kto má už také večie skusenosti píšte na sharpei211 na pokeci :D dakovala :D

helen234

Skúšala som to... nič sa vám nestane,oblizujem sa .... ste len primitivny ked si myslite,že sa zaseknete... Trapoši.. =) čawelo...

Lenkaá :)

ahojte :).. chcela by som sa spýtať.. ten pierc mám už asi mesiac... pravidelne si ho čistím a tak.. a keď si ho vytiahnem že ho idem zas vyčistiť tak zistím že smrdí.. čo mám robiť? je mi to dosť nepríjemné takže prosím poraďte mi :/