Piercing v jazyku

IWQÁ

ahojte ... chcela by som si dat piercing do jazyka .... bolí to ? ...a počula som aj žé sa stáva ze ludia ktorí si ho dali stracaju chutowe bunky...je to prawda??...odpisujte na Iwiciatkoo@azet.sk..diki..:)

kacena7744

prosim poradte mi spravil sa mi okolo pircingu taky akokeby kopcek...co mam s tym robit vyzera to dost blboo :( bojim sa co to je...mam pircing uz mesiac a asi tyzden ten kopcek a vobec nemizne ...

ywett29

rok a pol mám piercing, rodičia o ňom nevedia, ale treba dávať pozor...
prepich bolel, opuch jazyka trval týždeň a tiež som šušlala, potom všetko zmizlo a do teraz nemám žiaden problém... neodporúčajú sa prvý týždeň jesť mliečne výrobky a je potrebné užívať ústnu vodu...
je to veľmi individualne, niekoho telo nemusí prijať pierc.
na druhý deň po prepichu som už mohla jesť normálne...

ajeeeje

Ja som si bola dat spravit piers vcera, naozaj to vobec neboli takze sa nemusite nicoho bat. hacate si chyti vma jazyk do kliestov a pichne a povie hotovo. Strasne som suslala a ledva som zavrela usta aka bola ta cinka dlha :D ae naozaj sa netreba nicoho bat. opuchne to davajte si na to lad. a ci si to vsimli rodicia? hned ako som prisla domov.

M0nica

v štúdio ma piercingerka upozorňovala na mliečne výrobky. Chcela by som sa spýtať či niekto neviem či uškodo aj mliečna čokolada a podobne ... ;)

IvanTORI

Ja mam piercing uz 3den...prve dva dni som vobec nejedol...bolelo ma trochu len prepichnutie...ale to je nic..
Chcem sa opytat, mne to vobec neopuchlo, nesuslem - je to normalne ? jem iba vyzivy,polievky a makke jedla, usta si vyplachujem ustnou modrou vodou ODOL. Cital som ze by sa to malo riedit , ale na obale je napisane neriedit, tak neviem,
prosim vas piste mi na 1tori993@azet.sk
ci je normalne aby to neopuchlo a aby som nesuslal..dakujem

sandrik

Ahojte, s tym fajcenim je to na zaciatku nic moc, nemali byt ste to robit, neviem medicinsky co to znamena, ale okolo celeho vpichu sa vytvori taky biely flak, co je skarede aj na pohlad, tak radim aspno tyzden pockat. Alkohol vraj viac pomoze jak uskodi, kedze to ma dezinfekcne ucinky :) a napriklad, ja som jedla od zaciatku normalne, sice to potom trosku bolelo, ale dalo sa to zvladnut.

KLARA p

Zdrvím..chcem sa opýtat mal tu nekto piercing v jazyku aj ked mal strojcek..??? lebo by som si ho chcela dat..ale sa bojím že ked mam strojcek tak ze ci sa to tam nejako nemoze zachytavat hlavne o to podnebie...:( :( :( Ďakujem...:)

KLARA p

Zdrvím..chcem sa opýtat mal tu nekto piercing v jazyku aj ked mal strojcek..??? lebo by som si ho chcela dat..ale sa bojím že ked mam strojcek tak ze ci sa to tam nejako nemoze zachytavat hlavne o to podnebie...:( :( :( Ďakujem...:)

Gia

Prosím vás môžem pri piercingu v jazyku normálne fajčiť ? neuškodi mi to niak ?

Za kolko dní môžem konzumovať alkohol?
A za kolko dní sa môžem začať olizovať?

Za odpovede vopred moc krát ďakujem :) :*