Piercing v jazyku

kacena7744

a este nieco...spravil sa mi biely povlak na jazyku moze to byt z toho? lebo odkedy ho mam nejem mliecne vyrobky...

gogo_inka

mam uz mesiac a rodicia o tom nevedia proste mi to nie je vidno :D a to mam fajny kriklavy :D a ci boli to absolutne nie :) len 4 dni som nevedela jest :D

kacena7744

mam pircing 2. den neboli to moc leen mam pocit ze mi z neho vyteka nieco biele neviem ci to je hnis alebo co...neviete o tom nieco?

lpkrtko

Sa smejem ked to čítam... je to úplna pohoda :D prepich nebolí absolutne hlavne ked je pustené rádio v štúdiu a myslíte na tu pesničku :DDDDDDD potom je taký nezvyk že máte niečo v ústach.. večer ked sa zaspáva jak keby ste mali cukrík ale to nevadí :)druhý den bol horší strašná chuť do jedla brutálne ale ked nemôžete tak len polievky a vodu studenú :) ja ked som chodil vonku tak som si bral do fľaštičky vodu :D ked som fajčil vyčistil som si potom jazyk :)ale po takých 5-6 dňoch je to potom OK. piercing vám vymenia a vyzerá to bombovo... kto to naozaj chce chodte do toho ... tých 5 sekúnd kým vam to prepichne a dá tyčku vydržíte...ale pred fotrovcami to neutajíte tomu verte....

J4NK4

Zdravim . Pred tyzdnom som si dala piersing do jazyka, chcela som ho uz od malicka... no zistujem ze si necitim spicku jazyka na pravej strane... je to normalne? vrati sa mi ta citlivost? dost mi to vadi, mam z toho blby pocit ...hmm myslim si ze to asi nieje moc dobre znamenie ze si ten jazyk necitim ako predtym, opuchnuty ho uz nemam, myslim si ze bol asi zle prevedyny vpich,... ale asi sa to uz neda vratit spät :(( ci?

Blinky

cawte, takze nejak som nasiel tento topic a par komentov som si precital... ja mam tiez piercing v jazyku... mam ho uz asi 8 mesiacov aaaa zatial som nemal ziadne vazne problemy s tym....vidle som nejaky koment ci neprepichnete zili...takze- miestom kde sa dava pierc neprechadzaju ziadne nervy ani cievy...v jazyku mate len dve halvne zili a tie ak pretnete tak je zle, ale pri kalsickom peircingu sa to nemozes sata(vravim klasickom, lebo sa daju dat aj dva..za seba a vedla seba...a tie veld aseba su rizikovejsie)... som s nim dost spokojny, a pochvaluje si aj moja priatelka...aa to asi tak vseko x)... je to skvela vec xDD..okrem tohto mam este dalsie 3

Klaruška :)

Ahojte...prosim vas o radu ...citala som si skoro vsetky prispevky co st etu pislai a v podstate v kazdom slo o to iste ... ja len ze velmi by som si chcela dat pirs ale strasne sa bojim ... ako tam uz aj niekto pisal ze u kazdeho to je inak niekoho to neboli niekoho hej ... ale ja ked som videla tie videa ako to robili alebo ked mi to len niekto hovoris tak uz z toho mi bolo zle ... som hrozna ictlivka a to ma trochu odraduje si ho dat lebo sa strasne bojim ze to bude boliet ... ale na druhej strane ho velmi chcem ... tak neviem ... a nechcem tam prist a nakoniec si to rozmysliet jak trapka preto ze sa bojim .. je na to vobec nejaka rada ako to mam prekonat ? :)

kvetinka555

ahojte..:D ja chcem strašne pierc do jazyka ale mrte sa bojím..:/ ani nie prepichu(lebo to je sekunda, jeden pier uz mám v pupku a ten nebolel)..ale ja sa bojím potom toho opuchu..:/ či sa nemože neco stat..:/ mam 15 ale od mami to mam dovolenéé taze pohoda..akurat pred tatom to budem muset nejako schovat..:D..

Romana031

caute,so usmevom si tu citam tie vystrasene otazky a odpovede:) takze,najlepsi recept proti bolesti aj opucu po prepichnuti-LAD-ja som cmulala lad od prvej minuty ked mi to prepichli asi cca najblizsich 10 hodin a jazyk mi nikdy neopuchol..cistenie-nejake bylinkove roztoky,cca prve dva tyzdne, potom uz len pri cisteni zubov kefkou..nikdy ma to nebolelo,ani sa mi nic nestalo,nezapalilo,neopuchlo.co sa tyka jedenia-asi 5 dni po tom som nejedla nic okrem zmrzliny a bujonov. ale ten LAD JE FAKT DOBRY:)dajte si poradit.. :)