Piercing v jazyku

jaaaa

Tak ja mam piercing v jazyku 12 dni uz ho mam uplne zahojeny,za dva dni si idem vymenit tycku za kratsiu...nefajcila som 3 dni,no potom sa to nedalo tak som zacala,tiez som pila alkohol.len sa mi nedalo jest,poriadne som zacala jest po tyzdni... nebolelo to vobec,nemam s tym ziadne komplikacie...len vam to vrelo odporucam...a bozkava sa s tym super,kamoska aj priatel mi to potvrdili..Drzte saaa :) nemate sa coho obavat

LadysFilth

No k tomu stojčeku -.- neviem či je to dobrý nápad ,lebo v tých ústach budeš mat vela kovu ,a predsa to na zuby nieje najlepšie.

simonisko

tiez mam jednu otazocku na ten pirc w jazyku,ako to skryjem pred rodicmi ??:)..moja mama je strasne wšimawa,ked budem suslat tak to wobec nebube napadné ..=)..Ale aj tak si ho chcem dat ..inak newie niekto o nejakom studiu w okoli ZA ??::D:D..kuém ..PLosIm pište na 0simonblodn0 !!=* /pokec/
..a chcela by som wediet ako by sa staralo o hygienu jazyka abo toho pircu :P

pistinka

chcem sa spytat mam pirs uz dake tie mesiace a v poslednych dnoch mi to okolo prepichu trosku napuchlo mam to tvrde a citlive...stalo sa vam to uz dakedy? pls rada by padla dobre aaaaaaaa.........dakujem

Deliciousss

cautee:P
cem sa opytat xD
mozem si dat piercing do jazyka ak si tak o 3 mesiace chcem dat zubny strojcek?:P

plss odpovede.. :(

za8icka

uz nejaky cas rozmyslam nad tym ze si dam spravit piercing to jazyka ale mam trosku obavy. Mozno ani nie tak z bolesti, to sa vydrzi ale vadi to pri jedeni? A skor sa bojim toho ze peircing sa moze uvolnit a pri spanku sa mozem zadusit alebo tak. Nehrozi take nieco?

lenkaa123456

ked si chces vymenit piercing navstiv piercing. studio. najlepsie to v ktorom ti to robili. mozes si tam doniest aj vlastny piercing. alebo ti ho vymenia za taky aky budu mat. v niektorych studiach ti daju ich piercing zadarmo

fabicek

kocky mam pirsing v jazyku a mam ho tam presne tyzden.. a chcem ho uz vymenit... len netusim.. ze ci si mam dat dole gulicku z dola... alebo z hora.... lebo to mam asi velmi silno zatiahnute. ale nejak to nejde..

141nata141

Ja mam Piercing v jazyku uz nieco vyse 2 mesiacov..trochu som suslala a mala som ho opuchnuty cca 2 dni a jest som nevedela asi 3 dni...samotny prepich vobec nebolel..ked bolel tak ma bolel v ten den vecer ked mi napuchol aj to iba trosku a ked som si dala tabletku tak skoro vobec...a odporucam prvy tyzden pouzivat ustnu vodu;)..aspon nejaka dezinfekcia:)...ak by ste chceli nieco vediet tak mi kludne napiste na pokec 141nata141:)A odporucam ho!:P