Nerastiem!

Zuzka989

Ahojte
Mám 14 rokov a meriam 153 CM...obávam sa že to môže mať niaky vplyv na moje zdravie
Poraďte mi prosím čo mam robiť

GOING

Každý deň jezť syr, je to vyskúšané na rast. Zafungovalo aj po 18-tke.

Píšem ti obsah vápnika Ca(mg) v 100g potravinách:
Syr Ementál 887 Ca(mg)
Syr Eidam 690 30% tuku v sušine
Bryndza 644
Syr NIVA 634
Syr tavený smotanový 585
Syr tavený 420
Tvaroh mäkký tučný 366

gmar

Ahojte ľudkovia , som šiestak na zakladnej škole a meriam 149 CM čo by ste na to povedali je to dobré na siestaka ?

pompom

čo je malé je milé,často ani nejde o výšku ale o sumernost.Ćo z toho ak je niekto vysoký ked nemá sumernu postavu hm? proporcie su doležité nie výška

možeš naučit koregovat svoju postavu vhodným jednofarebným oblečením a vyššími podpatkami.

luciakg

ALe no :) ja mám 15 a mám 160 cm :) v pohode mi to stačí keďže ma nikde nevidno ;) Môžem robiť čo chcem a nikto si ma nevšimne :) Naozaj tie posmešky sám zo seba fungujú ja si tiež zo seba uťahujem :) som malá a čo? lepšie ako mať 220 cm :D

Agnes999

samuel: pozri sa na svojich rodicov aky su vysoki a uvidis ako vyrasties ty. to, ze si v 13-tich malicky este nemusi nic znamenat, niektori chalani vyrastu prudko v poslednych rokoch. stale mozes rast do 18-19 rokov. ale ako vravim, zavisi to od toho, aky vysoki su tvoji rodicia. ak su malicki, asi sa budes musiet zmierit s tym aj ty. ak je aspon otec vysoky, narasties urcite aj ty.