Nerastiem!

aljoska

Katka,ja som mala ten istý problém,že som nerástla.Kvoli tomu som išla aj o rok neskor do školy.Teraz mám 152 cm a už som si zvykla,celý život som bola najmenšia a tak to aj ostalo.Ale nevadí mi to.

panika

Katka, ako mas vysokykych rodicov ? Ak neporasties, da sa ist na endokrinologicke vysetrenie ..A len aby si videla, ze vsetko nie je stratene -moj brat maturoval ako najnizsi z triedy, mal cca 150 cm. a z vojny sa vratil skoro 180 cm.trovy. Si este mladucka, urcite este podrasties

aljoska

Nebola si na nejakom endokrinologickom vyšetrení?Popýtaj mamku nech ta zobere k detskej lekárke a nech vás pošle na vyš.

maaaaaaruska

ahoj katka....to ,že si v 7.ročníku a nerastieš neznamená,že už takáto zostaneš...máš len spomalenie rastového vývinu a vôbec nevadí, že už máš aj menštruáciu...mala som ten istý problém,na telesnej výchove som stála posledná v rade a dnes mám milá katka 22 rokov a výšku 170cm (ale všade si píšem 169 lebo mi to tak lepšie vyznie:-)) neboj, ešte stále máš pubertu pred sebou...môžeš mi prezradiť tvoju váhu?