Nerastiem!

mifor

Samuel, nie je to až také strašné, v grafe si nad tretím percentilom. Znamená to, že takýmto tempom budeš mať možno okolo 170cm.

eli.cic

samuel: začni si robiť žarty sám zo seba, aký si maličký. ber to z humorom :)

ešte ich možno prerastieš ;)

Natyyyyyyy

Velmi váás prosím poradte mii !! Mám 12 rokov a mám iba 146 cm, som chudá...Väčšina mojich kamarátok a kamaárátov ma už prerástli a sú vyspelejší. Už aj môj brat ktorý chodí do 5 triedy(ja som siedmačka) ma prerástol..prosím poradte mi-bojím sa totiž že nevyrastiem a že nedostanem menštruáciu. :-(

BcMia

ahoj, určite ešte vyrastieš neboj sa.
A chalani čo tu píšete tiež vyrastiete ešte a poriadne, chalanov vždy vytiahne neskôr :) môjho brat napríklad ešte aj v 18tke vyrástol o dobrý kus. Ja mám 22 a 160 a vôbec mi to nevadí, zvykla som si, môžem nosiť vysoké topánky a chlapi vravia že je to sexy, :D lucinka789 - na základnej škole sa ti smejú lebo sú to puberťáci, je dobre že si z toho nič nerobíš, deti - hlavne chalani v tom veku sa smejú všetkému. neboj sa prejdeš strednou a potom ti budú všetci hovoriť že si zlatá. :)presne ako vravíš, čo je malé to je milé.. :)

mifor

lucinka789, a za čo sa ti smejú? Že máš normálny vzrast? To keby teda videli mňa 145 centimetrovú, tak to by asi museli puknúť od smiechu :-D A to teda ja mám skutočne neprehliadnuteľný vzrast.