20 a stale panna

chalan

"srdieckova" musis sa usmievat. nebud smutna. usmievaj sa. zeny su vzdy krajsie, ked sa smeju. ale malo by to byt uprimne. takze sa usmievaj a mozno prave preto si najdes fajn chalana, ktoremu sa bude pacit tvoj usmev. :)

moniqa87

tesi ma, ze neprezivam take stastie jedina...
neoplati sa smutit, ze teraz nikto este neprisiel, lebo to pride ked to vobec nebudete cakat...
chalan, len sa ty nicoho neboj, doba je sice divna, ale uprimnych dievcat co vedia milovat je stale este dost...

jaja

chalan...vobec nie je divna doba co sa tyka lasky...laska tu vzdu bola a bude...ano,ak ta bude mat skutocne rada,naco stracat cas s ludmi ktori za to nestoja...a to je skutocne stastie

srdieckova vila

Ano je to z toho filmu,no podla mna u chalana to baba zoberie,ze je to roztomile,ked je este panic a hlavne ked na to nevyzera.Ale ak aj baba na to nevyzera,podla mna to chalani zoberu trosku inac,hm?

chalan

ano, samozrejme, ze sa oplati cakat. zastavam nazor, ze na dobre veci sa vzdy oplati cakat. len sa bojim, ze ci sa aj dockam. ale verim, ze hej. "srdieckova" to video je z filmu novembrova romanca, nie? alebo tak nejak sa to tusim volalo. raz som to videl.
jaja: ak ma bude mat skutocne rada. no ved toho sa bojim. dnes je taka divna doba. myslim si.
ale aj napriek tomu neprestavam verit. :)

jaja

moniqua87 presne tak veelemi sme sa zhodli a ukradnem ti este aj vetu...tazko som uverila,ze taky skvely chalan este nemal babu=DDD

srdieckovavial

Mne by to pripadalo krasne a asi vynimocne keby som vedela,ze pre mna a partnera je to poprve a nemame 16-17 rokov.Podla mna je to potom pre oboch take ine a trosku mrazivejsie.Ach,nemozem mysliet na take veci,lebo mi je smutnucko.