Rast penisu

Romino

Takže takto ... priemerná dlžka penisu u dospeleho cloveka (belocha) je 15cm ale velkost nie je až tak podstatna ak vam ide o to aby ste uspokojili svoju priatelku rozhoduje skor hrubka pretože ked muž suloži zo ženou tak jej rostahuje pisky a ak ich jej rostahuje moc teda ak ma hruby penis je pravdepodobnejsie o dost ze ju skor spravi ako s dlhim penisom .... a ak maš menši penis nehanbi sa a ak ta ma naozaj rada tak to bude brat uplne v pohode :)

Ernest

chcel by som sa spytať mam 16 rokov ...posilujem a dopočul som sa že keď budem cvičiť tak to pozastavuje rast penisa neviete mi niekto povedať či to je pravda ??

krka

na váš vek je 15 cm je priemer, takže žiadne obavy, údajne masturbovaním rastie do skôr do hrubky, v pokoji do dĺžky. Po dvadsiatke sa už nepredlžuje, ale môže ešte zhrubnúť. Všetko závisí od dedičnosti a darov prírody :) Hlavne nestresovať, neriešiť to! Držím palce!

ufonko

Ja mám 16 a môj penis má 20 cm. Ja som spokojný a je mi jedno či mi ešte narastie. A narastie s tým si budte istý.

jakub1996

Ahojte prosimvas mam 15 rokov a pri erekcii mam penis velky asi 15cm.. prosimvas narastie mi ešte??... a hlavne zhrubne??... o niakeho pol palca ??...

Angel1993

Chalani, prepáčte, musím sa smiať :D čo to tak riešite? a tie dĺžky 14..15...atď..myslím, že to je úplne v poriadku a keď máš dievča, ktoré ťa ľúbi, je jej to jedno. A okrem toho hrúbka je podstatnejšia. Do 18-stky vám ešte narastie trochu si myslím :D môže, ale nemusí...a 16-17 cm je kráásne číslo :D
chalan: načo by ti bolo 21 cm??? to kam chceš akože napchať? :D je to zbytočné...a 17,6 cm je podľa mňa dosť a na 15 rokov ani nevravím. Nepozeraj toľko sprostostí...to je moja rada...

Patooo

ahojte pridavam sa aj ja mam 14 a dlžku 13-14 cm v erekcii ked mastrubujem..a je to fakt pravda ze ked mastrubujem sa mi zvačsi??ked mi nestoji nekedy je 5-8,9 cm dlhy..je to v poriadku??za odpovede dakujem.